מאיר רובינשטיין בפנייה לראש הממשלה, נוכח אפליית תקצוב הקייטנות לחרדים:

יו"ר הפורום הרשויות החרדיות מאיר רובינשטיין בפנייה לראש הממשלה, נוכח אפליית תקצוב הקייטנות לחרדים: "אין בקייטנות שום תירוץ של לימודי ליב"ה. מדובר ברדיפה אובססיבית של ילדים חרדים. עליך להתערב ולהפסיק החרפה "

"אין פה לא שוויון בנטל ולא לימודי ליב"ה. יש כאן רדיפה אובססיבית של ילדים חרדים, שלא חטאו במאומה. אין שום הצדקה בעולם לעוול הזה", כך במכתב ששיגר יו"ר פורום ראשי הרשויות החרדיות ור"ע ביתר עילית מאיר רובינשטיין, אל ראש הממשלה בנימין נתניהו.

במכתבו, קובל רובינשטיין על העובדה כי בימים אלו שיגר השלטון המקומי מכתבים לרשויות השונות, בהם הוא "מבשר" להם אודות ההסכם עם משרד החינוך למימוש תכנית הקייטנות "בית הספר של החופש הגדול", דא עקא – תקצוב החינוך החרדי נעדר מתוכה.

אין תירוצים

לדברי יו"ר הפורום רובינשטיין, במקרה זה "לא ניתן להסתתר מאחורי תירוץ של היעדר לימודי ליב"ה, שהרי בקייטנות עסקינן ולא בלימודים. הדבר חמור ביותר ולא נעשה בטעות אלא בכוונה תחילה. כנראה, אליבא דיוזמי התכנית – ילדנו אינם ילדים, הוריהם אינם הורים, חופשתם אינה חופשה, וזכויותיהם כבני אדם אינן קיימות.

"האם ילד חרדי במדינת היהודים אינו זכאי לקייטנה?! באיזה עוון נשללת ממנו הזכות שניתנה לכל ילד אחר?! אין בפי מילים מלבד: אוי לבושה, אוי לחרפה", כותב רובינשטיין ודורש מנתניהו "להתערב, לומר את דברך בקול רם כנגד העוול הגדול הזה, ולהורות על הפסקת רדיפת הילדים החרדים.

זעקת הילדים

המכתב, שהעתקיו נשלחו ליו"ר השלטון המקומי חיים ביבס, לראשי הרשויות ולחברי הכנסת החרדים, נועד לדברי רובינשטיין, להביע את זעקת הילדים, ולא לאפשר לראש הממשלה נתניהו לעצום עיניים ולהתעלם מהנעשה.

ל

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.