מאיר תורג'מן הבכיר שנעצר, אנשי נדל"ן חרדים מעורבים

סגן ראש העיר ויו"ר הועדה המקומית לתכנון ובניה מאיר תורג'מן הוא הבכיר שנעצר הבוקר על ידי המשטרה. בפרשה מעורבים גם אנשי נדל"ן חרדים

הותר לפרסום: סגן ראש העיר ויו"ר הועדה המקומית לתכנון ובניה בעיריית ירושלים מאיר תורג'מן הוא הבכיר שנעצר הבוקר על ידי המשטרה. המשטרה מבקשת להאריך ב-10 ימים את מעצרו. לאקטואליק נודע כי גם גורמי נדל"ן חרדים מעורבים בפרשה.

בשעות הלילה, המשטרה פשטה על דירות ונכסים של בכירים בעיריית ירושלים ועצרו בכירים מהעירייה, בהם אחד המשמש כסגן ראש העיר, ועוד חמישה מלבדו.

במשטרת ישראל אומרים הבוקר שמדובר בעבירות הנוגעות לטוהר המידות ושחיתות ציבורית. "נוכח ראיות אשר העלו חשדות לביצוע עבירות נוספות, פתחה הבוקר היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433 בחקירה גלויה, בתום תקופה במהלכה התבצעה פעילות סמויה".

בשעות הבוקר נעצרו 4 חשודים לחקירה באזהרה ועוכב חשוד נוסף בחשד למעורבות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, שימוש לרעה בכוח המשרה ועבירות מס. בין העצורים נבחר ציבור בכיר ברשות מקומית.

מדובר בחקירה המנוהלת על ידי משטרת ישראל, בשיתוף עם חקירות מס הכנסה תל אביב ברשות המסים ובליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה ומתמקדת בתופעת השחיתות הציבורית.

על פי החשד, הבכיר קיבל לכאורה טובות הנאה שוות כסף בתמורה לקידום תועלתם של אחרים וזאת בניגוד לחוק.

עם מעצרם של החשודים, נערכו חיפושים בבתיהם ומשרדיהם וכן מתבצעת אכיפה כלכלית נרחבת.

החשודים הובאו לחקירה במשטרה ובשעות הצהריים יובאו ככל שיידרש מבחינה חקירתית, לדיון בבימ"ש השלום ראשל"צ, בבקשה להאריך את מעצרם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חלאות הרסתם הכל

    תבדקו את כל נושא התמא…….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב