מאיר תורג'מן הכריז: "מתמודד לראשות העיר"

סגן וממלא מקום ראש העיר ירושלים, מאיר תורג'מן, השיק את קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר ירושלים תחת הסלוגן 'ירושלים זה אופי'

 

סגן וממלא מקום ראש העיר ירושלים, מאיר תורג'מן, השיק את קמפיין הבחירות שלו לראשות העיר ירושלים תחת הסלוגן 'ירושלים זה אופי', במטה הבחירות שלו בעיר, בנוכחות של כ- 150 פעילים נלהבים.

תורג'מן הודה לניר ברקת על כל שנות פעילותו למען העיר: ניר התמודד בנחישות ובכבוד עם אתגרים ואיומים רבים בזירה הבינלאומית ומנע פגיעה בשלמות העיר. אני מאחל לו הצלחה גדולה בהמשך דרכו. עוד ניעזר בו רבות.

"ירושלים לא צריכה לחכות יותר. מגיע לה וראוי לה מנהיג אמת, ירושלמי מבטן ומלידה, ירושלמי שהעיר הזו היא משימת חייו בראש ובראשונה.

העשור הקרוב טומן בחובו את אחת מההזדמנויות הדרמטיות לקפיצת מדרגה של ירושלים. את המנופים הרבים מעל העיר וההתחדשות העירונית שהחלה – אי אפשר לפספס. צריך להכפיל ולשלש אותם לעתודות קרקע לדיור ולתעסוקה.

המשימה העליונה של הדור שלנו, הוותיקים, היא לשמור דווקא את הדור הבא בעיר הזו. להבטיח לצעירים שלנו עיר מודרנית, תוססת, עדכנית ובועטת – כמו שראוי לבירת ישראל.

ירושלים צריכה איש ביצוע שמחובר גם להנהגה הארצית, מנהיג רגיש, שיודע להקשיב, שיכול לחבר. כל השנים הרבות שלי למען העיר – הכשירו והכינו אותי להובלת את המשימה הלאומית הזו.

תורג'מן סיכם כי "'ירושלים זה אופי' חברים. והיא תישאר כזו. אנחנו הולכים לנצח!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.