סערת עיר המקובלים: דומרני לברוריה: "מאמינים באלוקים, לא נפגע ברב" – צפו בוידאו

הבחירות לראשות העיר בנתיבות שלא זכו כמעט לאזכור בכלי התקשורת הצליחו לרתק שורה ארוכה של אנשי התקשורת שנאלמו דום מול כמות החומרים הדולפים מהפרשה שמסעירה את עיר המקובלים והקמעות.

אמש נחשף תמליל שיחה שנערכה בין שלום דומרני לבין  לבין אחותו של "הרנטגן". "הרבנית ברוריה התקשרה טלפון ראשון, לטלפון של אשתי, חיפשה אותי פעמיים", אמר דורמני בבית המשפט, "עניתי לה. אמרתי: מה קרה? אמרה שיש כל מיני אנשים שאומרים אמרות שאנחנו רוצים לפגוע ברב וכאלה. אמרה תתקשר לרב. דיברנו דין ודברים שאין תיאוריה, אמרתי שאנחנו אנשים מאמינים באלוהים".

  השופט שאל את נציג המשטרה אודות שיחת טלפון אחרת בין דומרני לאחותו של הרב איפרגן."האם נכון שיום אחד מתקשרת הרבנית, אחותו של הרב איפרגן ואומרת לו: האם אתה רוצה להרוג את הרב איפרגן? אני מרגיש את האצבעות שלכם ידי עשיו, והקול קול יעקב. בוא נאמר שהיא שואלת אותו, בשיחה הוא אומר חס וחלילה על מה את מדבר, האם נכון?" בתגובה אמר נציג המשטרה: "מונח בפני בית המשפט".

  דומרני התייחס לחשדות ואמר: "הייתי בישיבה של הרב יורם, לא ראיתי את הרב ראיתי חסיד שלו. משם נסענו לרב איפרגן, חזרנו בחזרה לישיבה של הרב ונסענו הבייתה.

עורך דינו של דומרני, משה שרמן, אמר בבית המשפט כי מדובר "במשחק מכור". "מעצרו של מרשי לווה ברעשים ותופים, זה לא סוד", הוא  אמר, "פריים טיים, מוצ"ש, יושב שר המשטרה, אומר יש ראיות והפעם לא ישוחרר. הצהרות שכאלה נותנות תחושה שהמשחק מכור".

צפו – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.