מאפילה לאורה: ה"שבע ברכות" שהובטח לזוג שהתחתן: ומה עשה אריאל אטיאס בחשיכה? צפו בתמונות

יום החתונה. היום הגדול והחשוב לכל זוג שנישא. זמן רב, קודם לכן, מתחילות ההכנות הרבות. החל מהכנות רוחניות ועד לבחירת ביגוד אולם ותפריט ,כל זוג רוצה מייחל ומתפלל כי יום זה יהיה המאושר ביותר בחייו  ,גם הזוג שנישא בשבוע שעבר באחד מהאולמות במרכז חלם ודמיין ותכנן את  יום החתונה וציפה שהכול יהיה מושלם בדיוק כמו בתכנון, אך לצערם 'שבר' החלום היה קשה ועצוב.

החשמל כבה, מיד לאחר החופה וכל האמצעים שננקטו לתיקון עלו בתוהו. לאחר שעה ארוכה, הביאו למקום גנרטור שהצליח להביא מעט אור,אך עוצמת הגנרטור לא הספיקה גם לתת כח לתזמורת ולמערכת ההגברה  , החתן והכלה והמשפחה היו אובדי עצות,  ונראה היה שבתוך שעה קלה תסתיים החתונה, בגלל החושך הכמעט מוחלט ששרר במקום. השמועה על החתונה ה'חשוכה' עברה מפה לאוזן ומאות בחורי ישיבה ובנות סמינר הגיעו למקום בכדי לשמח את החתן והכלה.

מר אורי ביטון מבעלי מסעדת 'רודריגז' בירושלים, שמע  על המקרה הנדיר והחליט לשמח את בני הזוג והמשפחה, והודיע שיערוך לזוג הצעיר שמחת שבע ברכות אישית במסעדת 'רודריגז' על חשבונו, יחד עם זמר, בכדי שלזוג יהיה לפחות אירוע 'כעין' חתונה.

הבטיח וקיים! אכן, אתמול נערכה במסעדת רודריגז סעודת שבע ברכות כיד המלך ל-60! איש , הזוג הצעיר והמחותנים הודו בכל פה למר אורי ביטון על היוזמה הנפלאה והמצווה הנדירה שנפלה בחיקו.

באירוע השתתף גם ח"כ הרב אריאל  אטיאס שהיה אף בחתונה, אך בגלל החושך לא הצליחו לראות שהוא "היה בוודאות". אטיאס החליט ל'הוכיח' לבני המשפחה שהאירוע המשפחתי יקר לליבו והופיע שנית בסעודת ה'שבע ברכות'.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.