מארגן מפעילי המנופים התחנן: "הצילו" (וידאו)

לדיון בכנסת הגיע גם רועי וינשטיין, חבר בארגון מפעילי המנופים המועסק באתרי הבנייה שונים בארץ. וינשטיין הלין על מצבם של המנופאים בישראל, ואף הזהיר כי תאונת העבודה הבאה – היא רק עניין של זמן. צפו { "יהיו עוד מלא תאונות" }

דרמה בישיבת ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, בכנסת.  הועדה התכנסה בשל מחדל הבטיחות בחניונים שנחשף באסון החניון ברמת החייל בת"

 

לדיון בכנסת הגיע גם רועי וינשטיין, חבר בארגון מפעילי המנופים המועסק באתרי הבנייה שונים בארץ. וינשטיין הלין על מצבם של המנופאים בישראל, ואף הזהיר כי תאונת העבודה הבאה – היא רק עניין של זמן..

צפו באדיבות רשת

"אני מבטיח לכם שיהיו עוד הרבה תאונות השנה, ושאחד מהם יהיה בטוח חבר שלי" אמר וינשטיין בוועדה. "אני בטוח בכך כי המנופאים הם עולם קטן. אתה פחות ממספר, אתה מוצר זול. היום – מנופאי מנהל עבודה יכול להיות סיני שיודע שמונה מילים בעברית שנותן לו הוראות מהקרקע. אנחנו המוצר הכי זול באתר הבנייה".

"אני הפועל השקוף. רוצים שלא אהיה שקוף? תחשבו איך אתם שומרים עליי", אמר בדיון. "המנופאים הם העיניים שלנו ששומרים על חיי אדם. תנו לנו גיבוי להיות עיניים ולשמור על החיים שלנו ועל חיי החברים שלנו".
ה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.