מאת תרמו שיער לילדים החולים

250 משפחות תרמו את השיער הרב שנותר אחרי התספורת- 'חלאקה' של ילדיהם לייצור פאות לילדים חולי סרטן

 

 

בהנהלת ארגון 'לב מלכה' מסכמים בהצלחה רבה את מבצע ל"ג בעומר. הארגון יצא בשבועות האחרונים בקריאה לנצל את השיער הרב שנותר אחרי התספורות- 'חלאקה' שעורכים לילדים בני שלש בל"ג בעומר ולתרום אותו לייצור פאות לילדים חולי סרטן. בארגון מספרים על התנהלות המבצע: הורים רבים הגיעו למשרדי הארגון והביאו את השערות או לחלופין מתנדבי הארגון הגיעו לקחת את השערות מבתי המשפחות שפנו למשרדי הארגון והביעו את רצונם לתרום את השערות. בסיכומו של המבצע: למעלה ממאתיים חמישים משפחות תרמו את השיער. הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה' מסכם את המבצע המוצלח: " פאה יכולה יכולה לתת  תחושה טובה לילדים חולי סרטן אשר מתביישים לצאת מבתיהם ללא שיער, ולמעלה ממאתיים חמישים הורים שערכו לילדיהם בני 3 תספורת, הצליחו להקל על סבלם של חולי הסרטן במתן שערותיו של בנם". אברמן מציין, כי השיער הרב שנתרם כבר עבר במהירות לספרים מקצועיים שהחלו לעבוד ולשמר אותו ותוך מספר שבועות הפאות כבר יהיו מוכנות.
בתוך כך, זו השנה השלישית שהצליחו ארבעים ילדים חולי סרטן המוגבלים לכיסאות גלגלים להגיע לציון הרשב"י במירון בל"ג בעומר על ידי ארגון "לב מלכה" שנרתמו למשימה חשובה זו, באמצעות צוות מורחב של נהגים ומתנדבים אשר יסייעו לילדים להגיע לציון, וזאת ללא כל תשלום על ידי צי האמבולנסים של הארגון.

בהנהלת הארגון מספרים כי הרקע לכך הינו בעקבות פניות ממספר ילדים החולים במחלה וחפצים להגיע להתפלל בציון רבי שמעון בר יוחאי ביום ההילולא, אך בשל ריתוקם לכיסאות גלגלים לא יוכלו לעשות זאת באמצעות אוטובוסים או רכבים פרטיים המגיעים עד החניונים שבתחתית ההר  לציון הרשב"י ומשם נאלצים רבבות האנשים המגיעים למקום לצעוד רגלית אל הציון הקדוש בראש ההר.

ילד 2

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.