מבוכה: אבידן לא הגיע לבית המשפט

השופט קבע כי הוא שקל להורות על סנקציות קשות יותר נגד אבידן אך בשלב זה הוא מסתפק בפסיקת הוצאות נגדו כאשר אבידן יצטרך לשלם לשלושה סך של 1800 שח, בשל העדרותו מהדיון

יהודה אבידן, מבכירי שס, לא הגיע לדיון במשפטו שמתנהל לאחר שראשי עוצמה יהודית, ד"ר מיכאל בן ארי, ברוך מרזל, ועו"ד איתמר בן גביר תבעו אותו בשל לשון הרע שהוציא נגדם ונאלץ לשלם הוצאות לתובעים.  טרם הבחירות הקודמות לכנסת כאשר מרזל התמודד בתנועת יחד תקף אבידן את מרזל וטען כי הוא "רדף את הרב עובדיה" וכאשר מרזל הודיע כי יתבע את אבידן דיבה תיקן אבידן וטען כי בן ארי ובן גביר הם אלה שרדפו את הרב בחייו.

 

בכתב התביעה שהוגשה לבית משפט השלום בירושלים תבעו השלושה סכום של ארבע מאות אלף ש"ח בגין הפרסומים השקריים שהסבו נזק בבחירות האחרונות.  השלושה טענו כי אבידן משקר וכי הם מגיעים מבית מדרשו של הרב כהנא שהעריך מאוד את הרב עובדיה יוסף וקבע כי אסור למחות מול גדולי דור.

 

בדיון מקדמי שנערך לפני מספר חודשים לא התייצב אבידן ונאלץ להגיע בהוראת השופטת עוד באותו היו, . לפני כשבועיים התנהל דיון נוסף אליו שוב לא הגיע אבידן כאשר עורך דינו אביעד אושרי טען כי אבידן "פספס"  את הטיסה אך בעקבות דרישה של עורך הדין איתמר בן גביר שטען כי יש חשד שאבידן לא מספר את האמת לבית המשפט הורה השופט לאבידן להמציא את מספר הטיסה ושעת הנחיתה בארץ.

 

משאבידן לא עשה זאת, קבע השופט אוהד גורדון כי יש קושי בין הפערים שהסביר עורך דינו של אבידן בדיו לבין ההסברים בכתב וכאשר הוא נותן בדעתו את התאריך שבו הופק האישור הרפואי, לא עלה בידי הנתבע להציג הסבר סביר להעדרותו מהדיון. השופט קבע כי הוא שקל להורות על סנקציות קשות יותר נגד אבידן אך בשלב זה הוא מסתפק בפסיקת הוצאות נגדו כאשר אבידן יצטרך לשלם לשלושה סך של 1800 שח, בשל העדרותו מהדיון.

 

התביעה ממשיכה להתנהל והדיון נקבע להוכחות וסיכומים שבהם יבקשו התובעים מבית המשפט לחייב  את אבידן בסכום של ארבע מאות אלף שח.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. המבזים באמת מרן ע''ה: כנופיית דרעי משתמשים בשם מרן ע''ה כדי לתת לגיטימציה לכל תועבותיהם א כותל לרפורמים ב ריבוי חילולי שבת קודש ג תמיכה בפושעים כמו חולדאי ועוד ד רדיפת תחנת קול ברמה שהוקמה ע''י מרן בעצמו ה הקמת הצהובון הדרך ונטישת יום ליום שהקים אותו מרן בעצמו ו מינוי כל מיני אנשים במשרדי שס שאינם נאמנים למרן כלל. מלכיאלי בכנסת זכאים בעיתון הדרך מורות באל המעין כולם עם פאות נכריות ועכשו תאמרו אתם מי באמת מבזה מרן ע''ה הזבלים הנ''ל או הרב מרזל וחבריו ששוים פי מיליון ביושר והגינות מאנשי דרקי הרשע

  כנופיית דרעי משתמשים בשם מרן ע"ה כדי לתת לגיטימציה לכל תועבותיהם
  א כותל לרפורמים
  ב ריבוי חילולי שבת קודש
  ג תמיכה בפושעים כמו חולדאי ועוד
  ד רדיפת תחנת קול ברמה שהוקמה ע"י מרן בעצמו
  ה הקמת הצהובון הדרך ונטישת יום ליום שהקים אותו מרן בעצמו
  ו מינוי כל מיני אנשים במשרדי שס שאינם נאמנים למרן כלל. מלכיאלי בכנסת זכאים בעיתון הדרך מורות באל המעין כולם עם פאות נכריות
  ועכשו תאמרו אתם מי באמת מבזה מרן ע"ה הזבלים הנ"ל או הרב מרזל וחבריו ששוים פי מיליון ביושר והגינות מאנשי דרקי הרשע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב