מבוכה באוטובוס השבת: הכוכב הרוסי הגיע לחזק את רון קובי

למרות כל המאמצים של ראש עיריית טבריה רון קובי למלא את אוטובוס השבת, הוא נחל תבוסה צורבת כשרק מעטים מתושבי טבריה נאותו להצטרף ל"קריאת קודש". והיה לו אורח מפתיע – צפו

 

למרות כל המאמצים של ראש עיריית טבריה רון קובי למלא את אוטובוס השבת, הוא נחל תבוסה צורבת כשרק מעטים מתושבי טבריה ניאותו להצטרף ל"קריאת קודש".

בין פעילי השמאל שעלו על האוטובוס בלטה נוכחתו של הכוכב הרוסי 'סימון' שמככב ברשתות החברתיות, הכוכב הצטלם באוטובוס עם קובי וקרא קריאות "להיות עם חופשי בארצנו", בכך ניסה לעודד את רוחו של רון קובי המתוסכל מכך שלא הייתה היענות.

נזכיר, כי גם השבת קרא ראש העיר לפעיליו לבוא בשבת קודש רח״ל משיטוט ברשתות החברתיות, כעת מתברר שרוב אלה שהגיעו הם דרוזים ומוסלמים מהכפרים בצפון והיהודים הדירו את רגליהם.

עיתון 'המודיע' תקף הבוקר תקף את רון קובי שהביא 50,000 מבלים לטבריה בשבת: "מי שהיה בטבריה יכול רק לגחך, כדי להביא 50 אלף איש צריכים כ-1000 אוטובוסים, היכן הם היו כל השבת ואיפה חנו? הם דורשים 12 עד 16 ק"מ לחנייה בלבד".

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סמיון לא אשם

  רון קובי, אוטובוס וטבריה נשמע לו כמו בדיחה. בדיחה מצחיקה מאוד.

  מבינים |
  הגב
 2. מה ציפו הרי ידוע שהוא התחתן עם איזה כושית גויה בחול

  ועוד הרוסי הזה ספק יהודי איזה ארצנו הוא מדבר??! הוא צריך להיות ברוסיה מי שטיפה יודע הבן אדם גנב מיליונים בארצות הברית וישב שם בבית סוהר אז הוא אומר להיות עם חופשי בארצנו פשוט בושה

  יונתן |
  הגב
 3. ש"ס הביאו לכאן המון גויים ועכשיו אוסרים עליהם לנסוע בשבת?

  ש"ס הביאו לכאן המון גויים סביב תחילת שנות ה 90, גם שר הקליטה וגם שר הפנים היו מש"ס, ועכשיו, הם רוצים להכריח את הגויים לשמור שבת? הרי הדבר מנוגד ליהדות, שהרי כתוב במקורות גויש ששמר שבת חייב מיתה.

  יש לאפשר לכל מי שרוצה לנסוע בתחבורה ציבורית, שכן אם מצרפים את הערבים אזרחי מדינה, עובדים זרים וערב רב, הרי שבין הירדן והים אין כלל רוב יהודי מבחינה מספרית, לכן אין שום מניעה לתחבורה ציבורית בשבתות וחגים.

  רב אחר |
  הגב
 4. תפתחו את העיינים!

  חברי הדתיים.. איך אתם יכולים לקרוא לרצון של החילוניים להשתמש בכלי תחבורה ציבוריים בשבתות כפייה חילונית!?!? מי מכריח אותכם בדיוק לנסוע בהם בשבת?
  הכפייה האמתית היא מצידכם! הכפייה המטונפת, שאתם עושים ותומכים בה *באופן מודע*.

  המשיח |
  הגב
 5. איך הוא לא נהיה פוזל הרוקנובי הזה.. כל היום מול הטלפון בפייסבוק

  ח

  ח |
  הגב
 6. פרובוקציה השניה

  אני לא מבין למה לא תובעים אותן על הוצאות השמירה שהייתה עד עכשיו דבר שני למה לא מזדעזעים אמות הסיפים בי זה סיפור השני שלו שקודם הוא שלח ילדה כביכול שתקפו אותה חרדים

  אשר |
  הגב
 7. חבל סמיון, אני וחברי הורדנו ממך עוקב באותו רגע שראינו שגם אתה משתף פעולה בכפיה החילונית החולנית של רון קובי

  דווקא החזקתי ממך סמיון, תתנצל, השבת תובעת את עלבונה

  טברייני |
  הגב
 8. העיקר רוקנבי נגד דרעי, אדון סמיון עבריין מורשע הונה חברות ביטוח והלבין הון.

  פרובוקטור של שקל תשעים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב