מבוכה לליאון בשידור: "באמת יש בתי קולנוע פתוחים בשבת"? – צפו בוידאו

מבוכה קשה  לליאון בשידור חי: בשעות האחרונות התראיין המועמד לראשות העיר ירושלים משה ליאון באולפן 'וואלה' בשידור חי.

המרואיין ינון מגל הפתיע את ליאון בשאלון על מיקומם של מקומות מרכזים בירושלים, המועמד לרה"ע ליאון  הפגין בורות וחוסר היכרות בולט במה שקורה בעיר .

ליאון נשאל לגבי קולנוע בעיר והובך כאשר אמר שלא ידע שיש בתי קולנוע פתוחים בשבת.

זו עובדה שאני הגעתי מגבעתיים, אבל נזכיר לצד השני שבסופו של דבר אני ב-15 השנים האחרונות כל הזמן סביב ירושלים", אומר ליאון לינון מגל באולפן וואלה!. "אם כשהייתי מנכ"ל משרד ראש הממשלה ועסקתי בנושא ירושלים הרבה מאוד, הכרתי וביקרתי את הירושלמים. אותו דבר כיו"ר רכבת ישראל ובמיוחד בחמש השנים כיו"ר הרשות לפיתוח ירושלים". עם זאת, כאשר נשאל במהלך הראיון סדרת שאלות ידע על אודות העיר שבה הוא מתמודד – לא ידע לענות.

תמצית הריאיון  כפי שפורסם בוואלה חדשות

קולנוע אדיסון, מכיר?

בהחלט.

איפה?

בירושלים.

איפה בירושלים?

במרכז העיר (קולנוע אדיסון, מהידועים בירושלים, נהרס כבר לפני כעשור

איזה בתי קולנוע פעילים בשבת?

כרגע, עד כמה שאני יודע, אין בתי קולנוע שפעילים בשבת. אבל בהחלט צריך לבדוק את הנושא הזה.

יש כמה.

יש כמה? לא שידוע לי.

ומפגש השייח?

תראה, אני חושב שזה לא הוגן מה שאתה עושה.

אבל אין ירושלמי שלא מכיר את מפגש השייח.

אני לא מכיר את מפגש השייח, אבל זה לא הוגן מה שאתה עושה.

למה לא?

 כי זה חידון, זה לא רלוונטי. אני בטוח שבתוך תוכי אני ירושלמי יותר מראש העיר הנוכחי. ב-DNA שלי יש הרבה דברים שקשורים לירושלים, ולכן זה לא רלוונטי. זה לא מה שיקבע אם אני אהיה ראש עיריית ירושלים טוב או פחות טוב. אני אומר לך חד-משמעית, אני אהיה ראש עיר מצוין, ולכן אני לא בעד חידונים כאלה. יכול להיות שישנם מושגים בעיר ירושלים שאני מכיר ואתה לא מכיר, ואותו הדבר הפוך. אני בהחלט לא חושב שזה הזמן להתעסק עם זה.

ממטה ליאון נמסר בתגובה ל'קוקר'. משה ליאון לא מתמודד על תפקיד מדריך טיולים בעיר. חשוב להזכיר לתושבי ירושלים שההתמודדות היא על ניהול העיר והניסיון העשיר שמביא איתו ליאון לתפקיד מדבר בעד עצמו. הניסיון הקטנוני להיטפל לזוטות מוכיח כי במטה ברקת מבינים שאין להם מענה אמיתי לסוגיות שהועלו במהלך הקמפיין. בעוד פחות משבועיים יתברר כי תושבי ירושלים בחרו בעשייה ולא בסיסמאות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.