מביך: רון קובי גורש בבושת פנים משכונת הבוכרים בירושלים

תגובה לפרובוקציה: מאות חרדים הגיעו להתעמת עם קובי,ירקו עליו,העיפו לכיוונו קפה ואף זרקו ביצים עליו ועל מכוניתו. צפו

הלילה הגיע רון קובי ראש עיריית טבריה לשכונת הבוכרים בירושלים. תוך דקות ספורות התעוררה מהומה,מאות חרדים הגיעו להתעמת עם קובי,ירקו עליו,העיפו לכיוונו קפה ואף זרקו ביצים עליו ועל מכוניתו. על פי הדיווח ברשת הצפונית אחת הביצים התפוצצה על ראשו של קובי שהחליט בשלב הזה להימלט מהמקום.

למקום הגיעו מספר מצומצם של שוטרי מג"ב שעזרו לקובי לחלץ עצמו מידיו של ההמון הזועם.

העיתונאי יקי אדמקר צייץ הבוקר: ‏"פרובוקטור בשקל עושה את כל הדרך מטבריה למעוז חרדי בירושלים, מחפש בכל פינה רק להתעמת ולשסע. יעיל יהיה יותר אם המשטרה תטפל בו מש"תחלץ" אותו כל יומיים משכונה אחרת".

תחילת הסוף… **צפו!! מביך: רון קובי ספג הלילה יריקות קפה וביצים וגורש בבושת פנים מהשכונה החרדית בירושלים**הלילה הגיע רון קובי ראש עיריית טבריה לירושלים לאחר שהוזמן כדבריו על ידי אנשי המקום. תוך דקות ספורות התעוררה מהומה,מאות חרדים הגיעו להתעמת עם קובי,ירקו עליו,העיפו לכיוונו קפה ואף זרקו ביצים עליו ועל מכוניתו. אחת הביצים התפוצצה על ראשו של קובי שהחליט בשלב הזה להימלט מהמקום.נציין שבשונה מהפעם האחרונה שביקר בבני ברק ובשונה מהפעמים הקודמות,הלילה לא ליוו כוחות משטרה את קובי בשטח והוא נאלץ להסתפק בשמירה של 2 מאבטחיו האישיים. תוך כדי המהומה במקום הגיעו מספר מצומצם של שוטרי מג"ב שעזרו לקובי לחלץ עצמו מידיו של ההמון הזועם.*יקי אדמיקר עיתונאי חרדי כתב הבוקר: ‏"פרובוקטור בשקל עושה את כל הדרך מטבריה למעוז חרדי בירושלים, מחפש בכל פינה רק להתעמת ולשסע. יעיל יהיה יותר אם המשטרה תטפל בו מש"תחלץ" אותו כל יומיים משכונה אחרת".וידאו: רון קובי סופג ביצה שמתפוצצת ישירות על ראשו.

פורסם על ידי ‏הרשת הצפונית‏ ב- יום חמישי, 12 בספטמבר 2019

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בן אדם שאומר לכם את האמת בפנים

  סוף סוף קם אחד שאומר לדתיים את האמת אתם המיץ של הזבל כול מי שמייצג אותכם בממשלה זה עבריינים מורשעים שמתחבאים מאחורי הדת אלוהים התחשבן איתכם

  אבי |
  הגב
 2. שרוט שמחפש פרובוקציות

  אין לו מה לעשות בחיים רק מחפש להתעמת ואחר מתפלא למה זורקים עליו ביצים הייתי ממליצה לאשפז אותו לטיפול נפשי ..

  את.ל |
  הגב
 3. בושה וחרפה האלימות הזאת

  בושה וחרפה האלימות הזאת.
  דרך ארץ קדמה לתורה

  דותן |
  הגב
 4. תתעוררו בן אדם שרוצה צדק לא צריך ליזרוק

  תתעוררו בן אדם יחיד שרוצה צדק לא צריך ליזרוק עליו בצים הכי מתאים והכי נורמלי פשוט אין צדק תתעוררו תפגינו על הוצאה לפועל שעושים עול לעם

  עליו בצים צריך לקבל ולשמוע את דעתו |
  הגב
 5. טיפש

  אדם חולה צריך פסיכאטר דחוף
  מעורר פרובוקציות על שנאת חינם

  ישראל חי |
  הגב
 6. יצור עלוב

  סתם איש קטן פרובוקטור גדול.
  עוד מעט איש לא יזכור את שמו

  עופר |
  הגב
 7. צריך לזרוק עליו ביצים של בת יענה אם הייתי שם קופסא הייתי זורק

  ממש כך

  חיים |
  הגב