מביך: "שטבון השושנה" – מרזל תל רומדיה (הקלטה)

זמן קצר לסגירת הרשימות לכנסת ה-20, התגלו שיבושים מביכים בשמות המועמדים ברשימתו החדשה של אלי ישי באתר ועדת הבחירות המרכזית: מי שינה את שמו של ח"כ יוני שטבון שהוצב במקום השני ל"שטבון השושנה"? ומי הוא המועמד "בלולו שערי צדק"?

מבוכה נרשמה בוועדת הבחירות המרכזית עם סגירת הרשימות המועמדות לכנסת ה-20: לגולשים באתר הרשמי של הוועדה שעיינו ברשימות של המפלגות, הופתעו לגלות שמות מוזרים ברשימת המועמדים במפלגת "יחד" של אלי ישי.

במקום ח"כ אלי ישי, הופיע במקומו "ישי הרב קצנלנבוגן רפאל", חבר הכנסת יוני שטבון הפך ל"שטבון השושנה". במקום השלישי ניתן היה למצוא את צבא ההגנה לישראל תחת הכינוי "עייש צה"ל".

במקום  ברך מרזל, נכתב   "מרזל תל רומדיה" המועמד שהוצב במקום הרביעי – ואחריו גם "זוזוט ההגנה", "בלולו שערי צדק" ו"אילון אהבת ישראל".

רשימת המועמדים המוזרה תוקנה כעבור זמן קצר.

מוועדת הבחירות המרכזית נמסר בתגובה: "מדובר בתקלה טכנית שתיקנו אותה, הכל בסדר וסודר מיד. מדובר היה בקובץ אקסל שלא היה בסדר וסודר".

הראיון עם שוומנפלד המלא – הקלטה = 28.1.15
[alooma ref="42bdaacc4754609f6a45df01a6bd37f9.mp3" src="1" autoplay="1" pid="0"]

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב יעקב יוסף: "דרעי, נתן כסף לישיבות רק אם היו מתחייבים להחזיר לו אחוזים במזומן. ומי שלא היה מוכן – לא קיבל. וכדי להטעות את מרן, דרעי היה מגיש לו רשימה פיקטיבית, כביכול גם אותם ישיבות קיבלו כסף. וכשהיו באים ראש ישיבות להתלונן אצל מרן, היה משיב להם מרן, מה אתם רוצים, הנה, כתוב פה שקיבלתם כסף?". (קללת דרעי)

  דרעי רשע גנב כספי ראשיי ישיבות"

  אלי ישי - אדם נקי וצדיק ודבק במרן |
  הגב
 2. מפגרים!!!

  זה לא טעות, זה הכתובת שבו הם גרים, אלי ישי גר בקצנלבוגן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב