מבצע לילי: כך נשלפו ממיטתם חוליית היורים (וידאו)

תיעוד מבצעי: כך נעצרה חוליית הטרור ע"י לוחמי המסתערבים של משמר הגבול

בהמשך לפעילות שהותרה לפרסום ע"י שירות הביטחון הכללי בדבר מעצרה של חוליית טרור אשר ביצעה מספר פיגועי ירי לעבר מוצב עפרה שבגזרת בנימין.

המעצרים התבצעו ע"י יחידת המסתערבים של משמר הגבול, בשת"פ צה"ל וחקירת שב"כ.

החקירה בשב"כ חשפה כי החוליה, אשר מנתה שלושה קטינים פלסטינים, ביצעה ארבעה פיגועי ירי, במהלך החודשים אוקטובר-נובמבר 2016 , באמצעות כלי נשק בייצור עצמי.

במסגרת החקירה נתפסו כלי הנשק וכן רכבים אשר שימשו את החוליה בביצוע הפיגועים.
בנוסף למעצרם של חברי החוליה נעצרו ע"י לוחמי המסתערבים של מג"ב, גם קרובי משפחתם, אשר היו מעורבים בהסתרת כלי הנשק, אשר שימשו לביצוע הפיגועים.

*פעילות זו, ממחישה את שיתוף הפעולה בין משטרת ישראל, צה"ל ושב"כ בסיכול פעולות טרור תוך ביצוע מעצרים וחשיפת אמל"ח*

צפו מסרטון מפעילות המעצרים.
צילום: דוברות המשטרה.

*תיעוד מבצעי: כך נעצרה חוליית הטרור ע"י לוחמי המסתערבים של משמר הגבול**בהמשך לפעילות שהותרה לפרסום ע"י שירות הביטחון הכללי בדבר מעצרה של חוליית טרור אשר ביצעה מספר פיגועי ירי לעבר מוצב עפרה שבגזרת בנימין:**המעצרים התבצעו ע"י יחידת המסתערבים של משמר הגבול, בשת"פ צה"ל וחקירת שב"כ.*החקירה בשב"כ חשפה כי החוליה, אשר מנתה שלושה קטינים פלסטינים, ביצעה ארבעה פיגועי ירי, במהלך החודשים אוקטובר-נובמבר 2016 , באמצעות כלי נשק בייצור עצמי.במסגרת החקירה נתפסו כלי הנשק וכן רכבים אשר שימשו את החוליה בביצוע הפיגועים.בנוסף למעצרם של חברי החוליה נעצרו ע"י לוחמי המסתערבים של מג"ב, גם קרובי משפחתם, אשר היו מעורבים בהסתרת כלי הנשק, אשר שימשו לביצוע הפיגועים.*פעילות זו, ממחישה את שיתוף הפעולה בין משטרת ישראל, צה"ל ושב"כ בסיכול פעולות טרור תוך ביצוע מעצרים וחשיפת אמל"ח*מצ"ב סרטון מפעילות המעצרים. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

פורסם על ידי ‏רוטר.נט – סקופים וחדשות‏ ב- יום רביעי, 7 בדצמבר 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.