מבצע 'שובו אחים' צפוי להסתיים בימים הקרובים

לקראת סיום המבצע? מקורות בצה"ל טוענים כי מבצע 'שובו אחים' עשוי להסתיים כבר בימים הקרובים – גם ללא השבת הנערים. "בחמאס חשבו שחטיפת הנערים תוביל לשחרור אסירים, ובסוף נעצרו אסירים ששוחררו" אמר קצין בכיר

לפני 11 יום יצא צה"ל למבצע 'שובו אחים' במטרה להשיב את הנערים החטופים, אולם לדברי גורמים בצבא המבצע עשוי להגיע לסיומו בתוך מספר ימים, גם ללא השבת הנערים.

פרשנים צבאיים מעריכים כי הרקע לסיום המבצע הינו מיצוי בנק היעדים שהיה בידי צה"ל. בכלי התקשורת השונים פורסמו אמש ציטוטים מיפי גורמים בכירים בצבא, לפיהם, הסריקות והמעצרים ימשכו אך המבצע בסדר הגודל הנוכחי שלו יפסק.

גורם צבאי בכיר הדגיש שגם ללא השבת הנערים המבצע הצליח להעביר מסר חשוב: "החמאס חשב שעל ידי חטיפת נערים הוא יצליח לשחרר מחבלים, והנה התברר שלא רק שלא שוחררו מחבלים אלא נעצרו מחבלים ששוחררו בעבר"

כזכור, במסגרת מבצע 'שובו אחים' נעצרו מאות אנשי חמאס (מתוכם עשרות ממשוחררי עיסקת שליט), נסגרו מוסדות של הארגון ונסרקו אלפי יעדים ביו"ש.

הלילה נעצרו 37 עצורים פלסטינים, זאת במסגרת סריקתם של כ-80 בתים באזור חברון. במהלך הפעילות נסגרו גם 7 מוסדות ומשרדים המזוהים עם הפעילות הארגונית של חמאס.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה בשביל להראות לנו דבר אחד: לא בכוח ולא בחיל כי אם ברוחי אמר ה' !
  מתוך הייאוש כביכול, שהצבא – צבא ה*הגנה* לישראל- נוטש את אחינו האהובים אצל הטרוריסטים האכזרים האלה, אנחנו יודעים שאסור לסמוך על אף אדם, רק הקב"ה יציל את הילדים שלנו! אנחנו מאמינים בני מאמינים ובטוחים שה' יעזור, ה' הגדול לא יטוש את עמו ואת ילדיו התמימים אצל שונאי ישראל !!
  תהיו חזקים, נתאחד כולנו ובעזרת ה' נזכה לראותם בביתם יחד עם כל עם ישראל עוד היום!

  yael |
  הגב
 2. מהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

  yael |
  הגב