"מברכים את האח שהגיע לסוריה"

האזרח הישראלי שחצה את הגבול לסוריה מתקבל בחום במדינה. "אנו מברכים את האח שלנו על הצטרפותו לאריות האסלאם", נכתב באחת ההודעות של דאע"ש. {מישראל לדאע"ש}

בשעה שישראל הוצפה בשמועות על האזרח הישראלי שחצה את הגבול לסוריה באמצעות מצנח רחיפה על מנת להצטרף לדאע"ש הוא התקבל על ידי המורדים בברכות חמות.

על פי הדיווחים  ברשתות החברתיות של  המדינה האסלאמית וארגונים נוספים המזוהים עם ארגון הטרור נרשם בין היתר: "אתמול אחד האחים הפלסטינים נמלט לשטחים של 'שוהדא אלירמוכ' באמצעות גלשן רחיפה. הוא יצר קשר עם האחים וסיפר להם שבכוונתו להיכנס וכעבור מספר ימים קפץ מאחת הרמות הגבוהות של אדמת הגולן הכבושה ונחת בשטח".

"אנו מברכים את האח שלנו על הגענו לאדמת סוריה והצטרפותו לאריות האיסלאם- 'שוהדא אלירמוכ'", נכתב בהודעה שמהווה אישור ראשון לכאורה להצטרפותו של האזרח הישראלי, תושב ג'לג'וליה בן 23 לשורות ארגון הטרור. בכלי התקשורת הרשמיים בסוריה נמנעו עד כה להתייחס לנושא.

מוקדם יותר היום הצהיר ראש הממשלה נתניהו כי יפעל לשלילת אזרחותו. בפתח ישיבת הממשלה אמר: "אמש עבר אזרח ישראלי את גבולנו ברמת הגולן, כדי להצטרף לשורות האויב בסוריה. אנחנו נפעל לשלול לו את האזרחות, כך נעשה בכל מקרה כזה. מי שמצטרף לשורות האויב כדי להילחם בישראל, לא יהיה אזרח ישראלי".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.