מגוחך- עלוב, לראות את התחרות הסמויה בתוך מפלגת ש"ס

תחרות "סמויה" ומיותרת, גיחכתי ביני לבין עצמי כאשר אני מוצאת את עצמי קוראת כל מיני כתבות רדודות שמנסות להכפיש פעם את אריה דרעי ,ופעם את אלי ישי.

אז כדי לסבר לכם את האוזן חברי כנסת בש"ס תומכי ש"ס וחברים, היום יותר מתמיד מצביעי ש"ס רוצים אתכם יחד לעזר לציבור הבחורים.

היום בו מרן זצוק"ל עלה למרומים לצערנו , פתח לאנשים עיניים ואוזנים, מגוחך לראות כתבות כדי להשמיץ את אישתו של או את חבר כנסת עצמו עלוב גם לקרוא איך מציגים את חלוקת גובים של חבר כנסת למשפחתו,

מספיק!

את הגאווה, חיפוש הכבוד של מי היושב ראש ומי יותר טוב, מי אפקטיבי ומי באמת בראש, תשאירו זאת ביניכם! עתה מעניין אותנו לראות אותכם, עוזרים באמת וביושר לציבור הבוחרים ולכל עם ישראל, בלי יותר מידי קרדיטים וריצה לעיתונות…

כל המהלך שלכם משדר חולשה.

מועצת החכמים לא כימי העבר, ואין צורך להוסיף חכם מבין ועיניו בראשו, פישלתם בדרך בחודשים האחרונים , ועתה הגיע הזמן להצמיד את הכפפות לידיים נכונות, ולהתחיל לשקם את מה שעדיין לא השתקם. באמת הציבור במצב שבו לא מעניין אותו מי מספר אחד במפלגה ומי מספר שתים, מי יותר קרוב לרב זה או אחר ומי הורחק מהבית!

מעניין אותנו לראות אותכם משתנים לטובה, משנים דרך עקומה, לומדים מטעויות, מרבים שלום בין סדקי החומות, יש לכם עוד ארבעה שנים להוכיח אם הצלחתם לשנות משהו, ארבע שנים שבהם אנו הציבור הבוחר נחליט אם אגיע הזמן להחליף אותכם בתפקיד, כי לנו נמאס מהישן אשר לא למד לקח, לנו נמאס מהמחלוקות והשנאה.

אנו רוצים דרך חדשה במפלגה וכן אולי גם אנשים חדשים שלא באו עם דעה קדומה, וכמובן, אנשים מלאים ביראת שמים אמתית ומידות טובות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.