תזוזות ב"קול ברמה"

פרלשטיין ישמש כעורך יומן הצהרים, נתי עטר ישמש כעורך המהדורה המרכזית במקומו של אברהם רוזנשטיין – ברנז'ה

רפי פרלשטיין כתב לענייני חרדים ועורך תוכנית הערב ברדיו גלי ישראל, עובר לרדיו "קול ברמה". פרלשטיין ישמש כעורך יומן הצהרים ב"קול ברמה". פרלשטיין החל את דרכו ברשת המקומונים של "קו עיתונות", ולאחר מכן עבר לרדיו גלי ישראל.

נתי עטר שערך במשך 3 שנים את יומן הצהרים של "קול ברמה" ישודרג, ויעבור לערוך את המהדורה המרכזית במקומו של אברהם רוזנשטיין שעבר לנהל את מחלקת היח"צ באפיקים.

נתי עטר בתגובה: "תודה לכל המברכים והמפרגנים. מתפלל לה׳ שאצליח לעשות את תפקידי על הצד הטוב ביותר עבור הרדיו הטוב ביותר".

נתי עטר – העורך החדש של המהדורה המרכזית

מקול ברמה נמסר כי "רדיו קול ברמה מקדם בשמחה ובברכת הצלחה מרובה את העורך החדש של יומן הצהריים רפי פרלשטיין. ובהזדמנות זאת נודה לנתי עטר המוכשר על עבודתו בעריכת יומן הצהריים עד כה, ונאחל לו הצלחה מרובה בתפקידו החדש כעורך הראשי של המהדורה המרכזית".

בפוסט שכתב בפייסבוק גולל פרלשטיין בפני הגולשים את תהליך התקדמותו בתקשורת. "לפני שנה התחלתי לעבוד ברדיו גלי ישראל, ילד צעיר (עדיין ילד) שלא מבין כל כך מה זה רדיו. מהר מאד מצאתי את עצמי עורך את תוכנית הערב של התחנה, שעתיים של אקטואליה, בהגשת הגורו שלי בתקשורת, מורי ורבי יוסי בן עטר. אחרי שנה החלטתי לפרוש כנפיים ולהמשיך לאתגר הבא.

בגלי ישראל נתנו לי הזדמנות ראשונה, עשו בשבילי את הבלתי ייאמן, והכניסו אותי חסר ניסיון לתוך המים, מה שבנה ועיצב אותי כאדם וכאיש מקצוע. רדיו גלי ישראל תמיד יישמר בליבי כמקום שבו למדתי, עוצבתי וחונכתי על רזי ומכמני המקצוע. למדתי בגלי ישראל לעבוד מתוך אהבה ורעב אין סופי לעשיית רדיו מקצועי, אובייקטיבי ובלי פשרות. וזה הזמן להודות לכל הא.נשים והחברים המדהימים שנכנסו לי ללב, לתמיד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.