מגנא ומצלה: חרדי צנח מגובה – ונבלם על הסכך

אוריאל בלמס חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם רופא מתנדב באיחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לפצוע כבן 24 שבאורח נס נבלם בסוכת השכנים מה שמנע ממנו פציעה קשה יותר

צעיר חרדי שנפל ממרפסת תוך כדי סיכוך סוכתו ברחוב יוסף חכמי בירושלים. נבלם על הסכך של השכנים. הצעיר טופל על ידי צוותי איחוד הצלה.

אוריאל בלמס חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם רופא מתנדב באיחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לפצוע כבן 24 שבאורח נס נבלם בסוכת השכנים מה שמנע ממנו פציעה קשה יותר. לאחר הטיפול הראשוני בזירת האירוע הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית שערי צדק כשהוא סובל מפגיעה קשה בגפיים אך באורח נס בהכרה מלאה וללא פציעות נוספות".

יצויין כי שעה קלה לפני כן אירע מקרה דומה בשכונת נוה יעקב בירושלים. מדובר בצעיר כבן 25 שנפל כתוצאה מסולם שקרס תוך כדי סיכוך סוכתו ונפצע קל. חובשים באיחוד הצלה סניף ירושלים העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה באמבולנס של איחוד הצלה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים הדסה הר הצופים.

מיקי כהן מנהל מרחב ירושלים באיחוד הצלה מסר כי השנה ישנה הישנות רבה של מקרי נפילות מגובה ופציעות במהלך בניית הסוכות. מומלץ וראוי לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בעת בניית הסוכות וההכנות לחג. זהירות ונקיטה בכללי הבטיחות יחסכו פציעות קשות, אסונות מיותרים, ונפילות מגובה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.