מגעים מתקדמים בין שלומי אמונים ל'דגל התורה'

לאקטואליק נודע כי מדובר בנסיון להגיע למתווה בסגנון של גוטרמן רק ללא התיוג של ראש העיר מודיעין עילית. על פי המתווה, תקבל שלומי אמונים סגנות באלעד ובית שמש וייתכן אף התחייבות על הקדנציה הבאה בשתי הערים

הפרשן הפוליטי ישראל כהן חשף הערב אצל משה גלסנר ב׳קול ברמה׳ כי המגעים בין דגל התורה לשלומי אמונים באלעד – הולכים ומתקדמים לקראת הסכמות. בימים האחרונים מנהלים מגעים קדחתניים חלקם חשאיים בניסיון להגיע להבנות. כעת יש שוב אופטימיות זהירה בתקווה שהפעם זה יצלח.

לאקטואליק נודע כי מדובר בנסיון להגיע למתווה בסגנון של גוטרמן רק ללא התיוג של ראש העיר מודיעין עילית. על פי המתווה, תקבל שלומי אמונים סגנות באלעד ובית שמש וייתכן אף התחייבות על הקדנציה הבאה בשתי הערים.

גם בדגל התורה וגם בשלומי אמונים הורידו את גובה הלהבות בימים האחרונים בנסיון לייצר שקט שיוביל להבנות. "קשה לדעת לאן זה הולך", אומר לנו גורם בעיר. "כבר היינו בסיבוב הזה אבל כעת יש תקווה גדולה זאת לאור דרג המגעים בין הצדדים"

בעניין אחר ניתח הפרשן של קול ברמה ישראל כהן כי "יש משמעות גדולה לכינוס חברי מועצת העיר ירושלים הערב אצל חבר מועצת גדולי התורה הגרב"מ אזרחי ביחוד לאחר הישיבה לפני שבועים עם הנהלה הארצית של דגל התורה".

במקביל, ישראל פרוש קיבל כעת מסגן שר הפנים נהרי את אות דגל היופי לעיר אלעד. מי שנעדר היה השר דרעי שכנראה העדיף שלא להיות בטקס לאור המתיחות בין פרוש לשס, והקשרים שטיפח פרוש עם אלי ישי. יש לציין כי אלעד העיר החרדית היחידה שקיבלה את האות היוקרתי המוענק לרשויות בודדות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.