הגוש של ברקוביץ מול ליאון

מגעים בין ראש העיר הנכנס משה ליאון לבין יו"ר התעוררות, עופר ברקוביץ, במטרה לשלב את התעוררות בקואליציה המתגבשת. אלא שברקוביץ הציב תנאים

היום, (ג') התקיימה פגישה ראשונה בין ראש העיר הנבחר, משה ליאון, לבין יו"ר התעוררות עופר ברקוביץ.

משה ליאון ועופר ברקוביץ סיכמו ביניהם בראשית הישיבה להניח מאחור את אירועי הבחירות ולנסות לדון בקואליציה במנותק ובאופן ענייני.

ברקוביץ הודיע כי הוא מייצג "גוש" של 9 חברים, הכולל את התעוררות, חביליו, ופורש סיעת אלקין, מר בן יוסף ודרש חלק יחסי בקואליציה המתגבשת. יחד ע עץ ואגודת ישראל יש לברקוביץ גוש לא חוסם של 13 חברים מול הקואליציה המתהווה של ליאון.

משה ליאון השיב למר ברקוביץ: אני אשמח לשלב את התעוררות בקואליציה בדרך מכבדת וראויה המתאימה להישגים שלהם בבחירות. יחד עם זאת קיים פער בין תביעות הסף הגבוהות של התעוררות בין היכולת להיענות להן וביקש ממר ברקוביץ שהמו"מ ביניהם יימשך, ללא אולטימטום ודרישות סף אשר אינן מאפשרות המשך קיום מו"מ.

משה ליאון מסר: "בהתעוררות בחר ציבור רחב שחשוב שירגיש כי הקואליציה העירונית מייצגת אותם הלכה למעשה, באמצעות נציגיהם הנבחרים. אני מכיר בכך ואשמח לצרף את התעוררות לקואליציה. אני מקווה שעופר ברקוביץ ימצא בתוכו את המקום לניהול משא ומתן סבלני שבסופו התעוררות תזכה להיות חלק מהנהגת העיר על פי חלקה היחסי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.