מגשימים את החלום של דפנה מאיר הי"ד(וידאו)

ערוץ 20 נרתם ליוזמת בתה של הנרצחת, רננה, ופנה למעצבים בבקשה שיעצבו ליין אופנה צנועה לזכרה. צפו {פרויקט מרגש}

מעצבי אופנה מובילים נרתמים להגשמת בקשת בתה של דפנה מאיר ז"ל

רננה מאיר, שאיבדה את אמה דפנה בפיגוע דקירה בישוב עתניאל בשבוע שעבר, פרסמה היום בחשבון הפייסבוק כי היא רוצה להגשים עבורה חלום ולייצר קו אופנה לדתיות לזכרה. שרון גל, מגיש התוכנית "כלכלי בלילה" בערוץ 20 החליט להרים את הכפפה ורתם את המעצבים גלית לוי ודני מזרחי.

רננה מאיר, בתה של דפנה מאיר ז"ל שנרצחה בפיגוע בעתניאל, מספרת לשרון גל על מיזם האפנה הצנועה שהקימה לזכר אמה. צפו.

‎Posted by ‎ערוץ 20‎ on‎ יום שלישי 26 ינואר 2016

לפני כשבוע נרצחה בפיגוע דקירה בישוב עתניאל דפנה מאיר, מול עיניה הזועקות של בתה, רננה. היום פרסמה רננה בפייסבוק פוסט מרגש, בו ביקשה להנציח את אימה בדרך מיוחדת: "בשביל פרויקט הנצחה לזכר אימי היקרה דפנה מאיר הי"ד, חשבנו להגשים לה חלום ולייצר קו אופנה לדתיות. בשביל זה נשמח מאד לשמות וטלפונים של מעצבות אופנה שמוכנות לתת יד.ניתן לשלוח לי הודעה בפרטי. תודה! רננה מאיר". מגיש התוכנית "כלכלי בלילה" בערוץ 20 שרון גל נרתם למשימה. במסגרת תוכניתו אשר תשודר הערב (ג', 23:00, ערוץ 20) פנה למעצבים מובילים וביקש מהם לסייע ליצור קו אופנה לדתיות, לזכרה של דפנה ז"ל. בין המעצבים שנרתמו היו גלית לוי אשר תתארח הלילה בתוכנית והמעצב דני מזרחי, שהודיע כי יפתח בית מלאכה עבור הפרויקט.

שרון גל מסר: "הפוסט שרננה פרסמה ריגש אותי ומרגשת אף יותר ההיענות של המעצבים. זה פרויקט הנצחה מקסים של נערה שראתה מול עיניה את הנורא מכל ורוצה לקדש את זכרה של אימה".

גלית לוי: "מבחינתי מדובר בקארמה. לפני כשבוע, לאחר ההלוויה, אמרתי לבתי כי הייתי שמחה לפתוח ליין לנשים דתיות ולבקש מרננה לשמש כפרזנטורית שלו. עכשיו אוכל לשמש כקאוצ'רית שלה, להעניק לה מהידע שלי ולעזור בכל מה שאני יכולה".

בתוך כך, בעלה של הנרצחת חשף הבוקר מכתב שמצא בו מסכמת דפנה הי"ד 13 נקודות ל"עבודה על המידות". צפו:

unnamed

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.