מגשי אירוח לאירועים

מגשי אירוח לאירועים – כי האוכל הוא לב האירוע

מגשי אירוח לאירועים הם מגשים מעוצבים ואסתטיים במיוחד המכילים סוגים שונים של מאכלים, תפריט בשרי, תפריט חלבי, מגשי ירקות ופירות, מתוקים, מלוחים ועוד. כיום באירועים רבים מגישים מגשי אירוח מעוצבים, טעימים ומפתים ואם לשפוט לפי מידת ההתלהבות של האורחים, זהו טרנד שתפס וימשיך להיות כוכב במגוון של אירועים, אירועים משפחתיים, אירועים עסקיים ועוד.

מגשי אירוח לאירועים אינספור אנשים כבר הזמינו, והם לא טועים

מגשי אירוח הם מגשים יפיפיים המעוצבים בצורה אסתטית ומקורית. הם מכילים שפע של מאכלים, במגוון צבעים וריחות המפעילים את בלוטות הטעם עוד לפני הביס הראשון. הם מתאימים למגוון אירועים, לאירועים קלילים ובלתי מחייבים ולאירועים יוקרתיים.

את המגשים מניחים על גבי שולחנות שמסביבם יושבים האורחים או על גבי בופה או מזנון המעוצבים במיוחד למטרה זו. בדרך כלל אין צורך במלצרים, וכל אורח לוקח לצלחת שלו את סוג האוכל שהוא אוהב. אך אם רוצים לשדרג את האירוע, אפשר לשכור מלצרים שיישאו את המגשים ויסתובבו בין האורחים ויציעו להם טעימות.

מגשי אירוח לאירועים מתאימים נהדר לאירועים בתנועה. כאשר אתם מעוניים לערוך אירוע שבו האורחים לא ישבו מסביב לשולחנות, אלא יסתובבו וינהלו שיחות עם האורחים האחרים באירוע, אין כמו מגשי אירוח. כל אורח ימלא את הצלחת שלו באוכל ויוכל לאכול בעמידה אלגנטית תוך כדי שיחה ערה עם האורחים.

מגשי אירוח יענו על הציפיות של כל האורחים. גם אם בחרתם מגשים עם מאכלים בשריים, תוכלו להגיש עוד מספר מגשים שעליהם, פשטידות, ירקות ועוד שיתאימו גם לאורחים טבעונים או צמחוניים. אם יש לכם אורחים שומרי כשרות, גם הם יוכלו למצוא מגש או אפילו יותר שיענה על הדרישות ההלכתיות שלהם.

מגשי אירוח לאירועים מתאימים לכל תקציב. אם התקציב מצומצם, אפשר להכין מגשים יפים, מרשימים ומעוצבים העשויים מחומרי גלם זולים יותר כמו מגשי ירקות, כריכים, מלוחים ועוד. אם התקציב מאפשר, תוכלו להגיש מיני בשרים, דגים משובחים, גבינות יוקרתיות עם כוסית יין ועוד.

פינגר פוד הוא הטרנד הלוהט בתחום מגשי אירוח לאירועים, טרנד שהפך להיות נפוץ ביותר ולא נראה שהוא מתכונן לעזוב אותנו. פינגר פוד בעברית הוא אוכל בגודל אצבע. זהו אוכל קטן המתאים במיוחד לאכילה בעמידה. אפשר לאכול אותו באצבעות, לא צריך סכין ומזלג, ליהנות מהאוכל תוך כדי שיחה נעימה. כדי להכין פינגר פוד יש צורך בשף מיומן שידע גם להכין אוכל טעים ולהגיש אותו מעוצב ויפה.

כאשר אתם מזמינים מגשי אירוח לאירועים חשוב לברר על אודות הקייטרינג. הכנת מגשי אירוח היא התמחות מיוחדת שלא כל חברת קייטרינג מסוגלת לבצע. כאן נדרשות מיומנויות רבות, בישול איכותי ועיצוב אומנותי. ובנוסף חשוב מאוד להקפיד כי חומרי הגלם יהיו טריים ואיכותיים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.