מד"א נערכים לסופה: כוננים הוזנקו – צפו בתמונות

 

בעוד כוחות מד"א ערוכים בכל רחבי הארץ לטפל בנפגעים שונים כתוצאה מנזקי הסופה, נערכים במד"א גם בכוננות שלג, לקראת השלג הצפוי לרדת החל מהלילה בהרי הצפון ובירושלים.

מנכ"ל מד"א, רמ"ג אלי בין, הנחה את הכוחות הפועלים באזורים המועדים לשלג, לנקוט בשורת צעדים שתביא אותם למוכנות הגבוהה ביותר האפשרית על מנת שיוכלו להעניק שירות מלא, מהיר ומקצועי לתושבי האזור גם בתנאי מזג אויר קשים במיוחד.

בין היתר, הונחו כוחות מד"א לתגבר את המשמרות בעובדים ובמתנדבים, על מנת להעניק מענה מלא במידה ויהיה ביקוש גובר לשירותי מד"א ובעיות עבירות לכלי רכב פרטיים, דבר שעלול לגרום לקריאות רבות יותר לאמבולנסים.

עשרות אמבולנסים עם הנעה קדמית (4X4) הועמדו במצב הכן. כמו כן, שרשראות שלג כבר הורכבו על גלגלי האמבולנסים, על מנת שאלה יוכלו לעבור במהירות וביעילות גם במקרים של שלג הנערם על הקרקע באזורים שונים.

בנוסף, הופצו במד"א הנחיות נהיגה בטוחה בשלג, בגשם ובשיטפונות עבור כוחות ההצלה של מד"א, שתאפשר שמירה על חייהם של אנשי הצוותים הרפואיים.

מנהלי המרחבים הונחו לתאם עם הרשויות המקומיות וגורמי החירום האחרים דרכי פעולה, במקרים של ניתוק דרכי הגישה לבתי החולים. במקרה של צירים חסומים לאמבולנסים, המוקדים העירוניים יפנו בעדיפות עליונה מפלסות לפתיחת הצירים באותם מקומות, על מנת שיתאפשר פינוי חולים ונפגעים במהירות האפשרית לבתי החולים.

אגף הרפואה במד"א מרענן בקרב הצוותים את הפרוטוקולים הרפואיים לטיפול בנפגעי קור. לצוותי מד"א במקומות הקרים יסופקו חליפות סערה, חרמוניות וכפפות.

אמבולנס מדא מתחנת צפת בשלג - צילום ד.צ.ל. ארכיון דוברות מדא במדא מוכנים לשיא הסערה כוחות מדא ערוכים בכוננות שלג 11.12.13 נערכים לקראת העסרה בתחנת מדא - צילום דוברות מדא 10.12.13 פתיתי השלג הראשונים מכסים ניידת טיפול נמרץ של מדא בקרית ארבע - צילום ארכיון דוברות מדא רכבי 4X4 של מדא מוכנים לפעילת בתנאי שטח קשים - צילום דוברות מדא 10.12.13 תדריך חורף לעובדים בתחנת מדא (1) - צילום דוברות מדא 10.12.13 תדריך חורף לעובדים בתחנת מדא (2) - צילום דוברות מדא 10.12.13

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. איפה ביכלר בתמונות??? לא שווה רק ביכלר החתיך יעצים את גדלותו ורוממותו של ארגון המשוחת מד"א

    מאיר גל החבר |
    הגב