"בזכות הפיגוע גילו לי סרטן"

"הפיגוע הציל לי את החיים", סיפר היום (יום ד') דניאל כהן בן ה-31, שנפצע בשבוע שעבר בפיגוע הדקירה בראשון לציון. לאתר -nrg סיפר כהן, משגיח כשרות, כי הוא אסיר תודה לפיגוע שכמעט קיפח את חייו – משום שלאחר שפונה לבית החולים, התברר כי הוא סובל מגידול מסוכן במעי הגס, שהציל בסופו של דבר את חייו. {הפצוע החרדי משחזר}

מצמרר: כך ניצלו חיו של דניאל כהן חרדי תושב ראשל"צ בפיגוע הדקירות בעיר שאירע בשבוע שעבר.

"הפיגוע הציל לי את החיים", סיפר היום (יום ד') דניאל כהן בן ה-31, שנפצע בשבוע שעבר בפיגוע הדקירה בראשון לציון. לאתר –nrg סיפר כהן, משגיח כשרות,  כי הוא אסיר תודה לפיגוע שכמעט קיפח את חייו – משום שלאחר שפונה לבית החולים, התברר כי הוא סובל מגידול מסוכן במעי הגס, שהציל בסופו של דבר את חייו.

בראיון לרדיו "קול חי" סיפר כהן. "הייתי בתחנה המרכזית וחיכיתי לקו פנימי שיקדם אותי למקום הבא לבדיקה. חיכיתי לאוטובוס ולא ראיתי משהו חשוד. התקדמתי מעט ולפתע תקף אותי המפגע וחנק אותי".

כהן משחזר את רגעי האימה, "הרגשתי שהמפרקת שלי עוד מעט יוצאת", סיפר כהן על רגעי האימה, שהצילו בסופו של דבר את חייו. "הוא הוציא את הסכין וניסה לערוף לי את הראש. ניסיתי עם היד שלי להזיז אותו ואז הוא בא לתקוע לי את הסכין בגרון. הטיתי את הראש ואז הוא פגע לי בלסת, ליד האוזן. הוא הפיל אותי לרצפה ואז דקר אותי מספר דקירות לאורך צד שמאל של הגוף – בחזה, בבטן בכתף.

"תפסתי לו את הרגל וניסיתי לקום. נתתי לו מכות אבל לא הצלחתי לקחת ממנו את הסכין. עובר אורח ניסה לזרוק פח אשפה לכיווננו ואז המחבל ברח ואני ברחתי גם. הייתי במצב קשה מאוד. לאחר מכן דפקתי לנהג שיפתח לי את האוטובוס. הנהג הכניס אותי במהירות לאוטובוס. רכנתי על הכסא האחורי. ניסו לעצור לי את הדימום. שאלו אותי מה קרה וגנחתי מכאבים. התחלתי לומר שמע ישראל".

כהן מספר על הרגעים שהבין כי חיו ניצלו בזכות הפיגוע:  "כשמד"א הגיעו הייתי עוד בהכרה עד שנכנסתי לבית החולים אסף הרופא – שם הרדימו אותי", סיפר היום. "נכנסתי לניתוח של 4 שעות. הניתוח עבר בשלום, הוציאו לי את הטחול וחתיכה מהכבד. המעיים נפגעו.

"תוך כדי שהם טיפלו באיברים הללו, גילו מעל המעי הגס גידול שלא ידעתי שיש לי. כרתו לי את הגידול ותפרו לי את כל מה שצריך. ברוך השם הגעתי למצב שתוך שבוע ימים אני במצב טוב. אמרו לי שגילו לי את זה תוך כדי הניתוח. אם לא הייתי כורת את זה, זה יכול היה להחמיר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.