מדהים: 1000 ספרי תהילים נאמרו על ידי 40 אלף יהודים! יצחק התעורר כשאביו הציע לו סוכריה לכ' שבת – האזינו לעידכון משניידר

אסון ההדברה, הילדים עדיין מאושפזים עדיין במצב קשה, אך יציב. במהלך השבת מספרים בני המשפחה כי יצחק התעורר מההרדמה, הזיז את ידיו ורגליו, ואף הגיב לגירויים החיצוניים שהפעילו הרופאים. הילד גם הגיב על ידי הזזת עיניים וידיים כששאל אותו אביו אם הוא רוצה סוכריה מיוחדת לכבוד שבת.

הוריו ובני משפחתו שמחו מאד לראות זאת והם מאמינים שזה סימן טוב, שבין היתר מעיד על כך שבנם לא סובל מפגיעה נוירולוגית חמורה.

ההורים שאיבדו את 2 בנותיהם וקברו אותם ביום חמישי שעבר, באסון הטראגי והמצמרר מבקשים מעם ישראל כולו גם שאינם שומרי תומ"צ: "אנא התפללו ואימרו תהילים על 2 ילדינו הנותרים", ההורים לא משו ממיטותיהם במהלך השבת, והיום (א') ישובו לשבת שבעה בביתם בירושלים על שתי בנותיהם, אביגיל ויעל.

שלמה ריין, קרוב המשפחה, אמר כי יצחק הזיז את ידיו ורגליו והנהן בראשו. קרוב אחר, ישראל גליק, אמר לחדשות 2 Online כי האב שמעון גרוס סיפר שיצחק התעורר הבוקר מההרדמה, נראה שהוא הבין מה קורה סביבו והגיב לשאלות. לאחר מכן הוא הורדם שוב ע"י הצוות המסור של שניידר כדי לשמור על מצבו יציב ההורים מספרים על הצוות המיוחד: "מהאחות ועד הרופא הבכיר ביותר, הם מצדיקים את הכינוי מלאכים בלבן", אמר האב.

"הרופאים אמרו להורים: 'אנחנו נעשה את שלנו ואתם תעשו את שלכם', אז אנחנו ממשיכים בתפילות ומקווים לטוב".

מבית החולים שניידר נמסר כי "נכון לשעה זו הילדים במצב יציב ללא שינוי משמעותי". הם זקוקים לרחמי שמים עצומים.

אנא המשיכו לומר תהילים לרפואת הילדים, אין ספק שזה עושה רעש גדול בשמים, אומרים בני המשפחה.

לתועלת המעוניינים להתפלל באמירת ספרי תהילים הנה האתר שנפתח במיוחד עבור זה, שם תוכלו לבחור כמה ומה פרקי וספרי תהילים לומר ולסיים.

http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=FrgDURa78C

שמות הילדים לתפילה: רפאל יצחק אייזיק בן מיכל וחיים מיכאל שלמה בן מיכל, לרפו"ש במהרה בתושח"י.

האזינו לעידכון כתבת הבריאות של ערוץ 10 מירי מיכאלי – באדיבות הערוץ

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.