"מדובר בכסף גדול מידי שקיבל נתניהו"

עורך הדין אלדד יניב חושף פרטים על פרשת נתניהו החדשה, "מדובר בכסף גדול. גדול מדי. מעבר לים שביבי או בן משפחתו קיבלו".וגם, על הקשר עם העורך דין בן משפחתו. { אלדד יניב}

עורך הדין אלדד יניב שמעורה בפרשת נתניהו החדשה חושף בפוסט בדף הפייסבוק שלו כי היועמ״ש והמשטרה חוקרים"האם ביבי קיבל שוחד", ולפיכך עו״ד בן משפחתו ומי שמחזיק בעבורו חשבונות כספים כנאמן, יהיה מנוע מלייצגו.

לדבריו, "במקרה של ביבי היועץ המשפטי לממשלה והמפכ״ל וראש אגף החקירות, נזהרים מתדרכים עיתונאים שזה חשד להלבנת הון.

לטענת יניב "אם זה היה פוליטיקאי כמו אברהם הירשזון או אריה דרעי או שלמה בניזרי ולא ביבי, כבר מזמן הייתה נפתחת חקירה רשמית וכבר מזמן היו מדווחים רישמית שבודקים חשדות שביבי חשוד בשוחד".

אלדד תוהה לגבי אופי הבדיקה,ושואל את הגולשים, "אז איך זה שכמה שבועות טובים מתנהלת חקירה נגד ביבי, וקוראים לזה בדיקה ולא מודיעים על זה רישמית ולא מודיעים שבעצם בודקים אם ביבי קיבל שוחד?" כי בכל מה שקשור לביבי הולכים ונזהרים"  הוא מסביר, "בכל מה שקשור לביבי ונתנו לו הנחות מפה ועד לירח ותמיד ביבי מינה את אנשי שלומו למפכ״ל המשטרה ויועץ משפטי לממשלה ומבקר המדינה כדי שיחסלו את יריביו הפוליטיים וישמרו עליו".

יניב שמדרבן את העיתונאים לבחוש בפרשה, מרגיע ומבשר לשונאי ביבי כי "כל זה ייגמר בעוד רגע", וממשיך, "כי מדובר בכסף גדול. גדול מדי. מעבר לים שביבי או בן משפחתו קיבלו. ומנדלבליט יצטרך לקבל החלטה שצריך להפסיק ללכת על ביצים בכל הקשור לביבי".

לסיום הוא טוען כי  בקרוב מאד יודיע היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט שנבדקים חשדות שביבי או בן משפחתו קיבלו כספים גדולים מעבר לים.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלדד יניב דרוקר וכו' הם שכירי חרב של דרקי שמשלם טוב ומשחק עצמו לא יודע

    חחחחחחח, מה ממתין לו ולדרוקר ולבן כספית בשאטא…

    הגנגסטר מכלוף דרקי שחולם להיות ראש ממשלה |
    הגב