מדוע ביטלו בגל"צ ראיון עם יהודה גליק

איש הר הבית המתגורר בסמוך למשפחת מאיר העתניאל חושף התנהלות בעייתית מאוד של התחנה הצבאית {תקשורת עוינת}

איש הר הבית, יהודה גליק, המתגורר בעתניאל בשכנות לביתה של דפנה מאיר הי"ד שנרצחה בפיגוע הדקירה ביום ראשון, הפך למרואיין מבוקש בימים האחרונים. אלא שהבוקר הוא חושף התנהלות בעייתית מאוד של גל"צ בעניינו ובענין רה"מ נתניהו.

"בגלי צהל תיאמו איתי להבוקר ראיון, בעקבות ביקור התנחומים המבורך של רוה"מ, אתמול ביישוב עתניאל", כותב הבוקר גליק בעמוד הפייסבוק שלו.

"בעקבות התחקיר המוקדם, בו התברר, למורת רוחם, שאין בכוונתי להשתלח ברוהמ, או במישהו אחר, הוחלט לבטל אתי את הראיון. במקומי לקחו את דניאלה וייס, שלמרות זכויותיה הרבות אינה תושבת עתניאל ואינה מבטאה את הלך הרוחות של היישוב. כנראה שזה משרת את האג`נדה של גלי צהל להציג את פני המתנחל האופייני", מגלה גליק.

בוידאו: יהודה גליק בראיון ל'קוקר'

גליק בראיון לקוקר from Kooker on Vimeo.

גליק מוסיף: "אז מי שבכל זאת רוצה לדעת מה קורה בעולם האמתי הרי שהביקור של רוהמ ביישוב היה מוערך מאוד. נאמרו דברים מתוך הערכה הדדית. עלו סוגיות בטחוניות שיידונו, כפי שנהוג מאז ומעולם בעתניאל, בתיאום מלא בין היישוב, המועצה, צה“ל ויתר כוחות הביטחון. יופקו לקחים מהפיגוע וכולנו עם מבט פני קדימה.

בעולם האמתי היה אתמול ביקור חשוב לא רק של רוהמ,שרי הביטחון החינוך והחקלאות ויור הכנסת אלא לא פחות חשוב מכך ביקורי תנחומים של ח“כים מכל צדדי הקשת. בבוקר הגיעה חברת הכנסת נורית קורן מהליכוד. בהמשך אני יכול לומר שמי שנכח בביקור התנחומין של חברי הכנסת סתו שפיר ועומר בר לב וראה את ההערכה ההדדית ואת החיבוק, למרות כל חילוקי הדעות יודע שיש המון תקוה לעם הנפלא שלנו והעולם הזה הרבה יותר אמתי מעולם ההשתלחויות המשתקף בתקשורת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.