הקרב על המרן: מדוע לא הוזמן הרב עמאר לאיצטדיון רמת גן? (וידאו)

רדיפה? מקרובי הרב עמאר טוענים: תנועת ש"ס רודפת אחרי מרן הראש"לצ הרב שלמה משה עמאר – הקרב החדש: מאבקי כבוד באצטדיון רמת גן

אנשיו של הרב עמאר טוענים כי ראשי תנועת ש"ס ממשיכים ברדיפה אחר מרן הגרש"מ עמאר. לאחר הקרב על ההדלקה במירון, הגיע שלב נוסף בקרב על המרן: כינוס חיזוק של תנועת ש"ס לרגל מתן תורה שיערך באצטדיון רמת גן .

לטענת אנשי הרב עמאר:  לקראת אירוע הכנה למתן תורה, שיערך באצטדיון רמת גן צמוד לחג השבועות, שוחחו מארגני האירוע עם הגרש"מ עמאר וביקשו לכבדו בהשתתפות באירוע. אולם לאחר מספר ימים, התקשר מארגן האירוע לגרש"מ עמאר והתנצל בפני הרב בכך,"שמופעלים עליו לחצים כבדים מצידם של מקורבי מנהיגי התנועה שלא להביא לאירוע את הרב עמאר, מפני שאם הרב עמאר יגיע לאירוע – הם יאלצו לבטל את הגעתו של נשיא מועצת החכמים, לכן הוא מבקש מהרב עמאר לוותר על השתתפותו"..

צפו הרב עמאר מתקבל בקריאת "משה רבינו של הדור" במירון: [alooma ref="a72f2c8ddba04a91c4bbd3902f3f3195.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

מקרובי הרב עמאר אומרים בתגובה כי "מתנהל מסע רדיפה" – כנגד כל הופעה ציבורית מתוכננת של הרב, אך הם לא יצליחו לפגוע באהדה וביראת הכבוד לה זוכה הרב מכל שכבות הציבור. הם אומרים,"מספיק להביט באלפי האנשים שהגיעו להשתתף בהדלקה שעשה הגרש"מ במירון – בכדי להבין את הכבוד וההערצה הציבורית שיש לרב".

מקרובי הרב עמאר התייחסו לגבי  היחסים עם חכם שלום כהן ואמרו, "אין לנו ספק שהגר"ש כהן מעצמו מכבד את הגרש"מ כראוי לו, ובוודאי לא הוא אשם בנעשה. זה מסע לחצים פוליטי שמגיע מצמרת ש"ס" .

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  • מי זה הנהגת ש"ס ? הציבור כבר לא רוצה בהם, זה לא כמו בחיי חיותו של מרן זצ"ל !

   הגר"ש עמאר הוא מנהיג דגול ונערץ.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 1. העבריינים דרעי ודוד יוסף נמאסתם עלינו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ברור שהכל פוליטי בחסות דרעקי הרשע
   לא חשבתי רגע ללכת
   כל עוד לא כתבו שמות רבנים מי ילך לראות המנוול דרעקי?????????

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. דרעי נמאסת עלינו!! איש רע שרק גורם לצרות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אי, כמה בחורים ובחורות התקלקלו מאותם כנסים שדרעי היה עושה, עד שבא אלי ישי וברוך ה' ביטל את כל אותם כנסי פריצות. ועכשיו שוב פעם דרעי בא לקלקל אותנו….

  לכו בחוץ ביד אליהו, ותראו מה יילך שם….

  רק רע יוצא מהבן אדם הזה…

  תלמיד מרן |
  הגב