שלי יחימוביץ במתקפה נגד חברת הוט

לאחרונה נראה שחברת הוט משתדלת לייצר לקוחות חדשים גם במחירי הפסד ומחירי ריצפה, קוראים חרדים רבים פנו ל"קוקר" וסיפרו כי קיבלו פניות ממש עד כדי תחנונים מס' פעמים בימים האחרונים בבקשה שיסכימו להצטרף לשירותי הטלויזיה האינטרנט והטלפון של החברה.

כעת נראה שאולי הסיבה האמיתית לצעד התמוה של החברה תבינו לאחר שתקראו את מה שכתבה יו"ר האופוזיציה חברת הכנסת שלי יחימוביץ בדף הפייסבוק:  "הי זאת שלי, יש לי בקשה קטנה: אל תעברו להוט. ואני באמת משתדלת לא להיות יותר חריפה. לא הייתי מעלה את זה אם לא הפרסומת החדשה שלהם (בתמונה), המזיעה מרוב מאמץ למגניבות (שממילא לא הבנתי את הפואנטה שלה).

פרסומת שמבקשת מכם לעבור אליהם, ממש בזמן שהם רומסים את העובדים שלהם. הם בונים על זה שפרסומת בכמה מאות אלפי דולרים, בעיצומו של מאבק עובדים, תמחק בקלילות את ההתנהגות האלימה והכוחנית של ההנהלה כלפי עובדיה, תמחק את העובדה שהם מסרבים בתוקף להכיר בהתארגנות החדשה שקמה לפני יותר מחודש, תמחק את הצעדים האלימים והברוטליים של העברת העובדים למיקור חוץ ופגיעה במובילי ההתארגנות.

ובכן, זה לא יעבוד. לא יעבוד גם הנסיון לסכל את ההתארגנות. תשאלו את גיל שרון, מנכ"ל פלאפון, את ניר שטרן, מנכ"ל סלקום או את עמרי פדן, מנכ"ל מקדונלדס שלומדים על בשרם איזה נזק התנהלות כוחנית כזאת גורמת לחברה. מקוממת לא פחות העובדה שמי שכופה על העובדים מעבר להעסקה באמצעות קבלנים (או פיטורים) ומוביל את המהלך – הוא המנכ"ל פטריק דרהי. אותו דרהי שמשך לידיו רק בשנת 2012 סכום אגדי של 237 מיליון ש"ח כתוצאה מחלוקת דבידנד לבעלי המניות בחברה. לדרהי – יש. לפרסומות – יש. ללוביסטים שלהם שבאו היום לועדת כלכלה כדי לנגוס עוד מהלקוחות – יש. ולמי לא נשאר? לעובדים הרגילים, שמפרנסים את משפחותיהם בעבודה קשה. היום הם משביתים את המערך הטכני, באמת בלית ברירה. עובדי הוט היקרים, אני יודעת שההנהלה מספרת לכם שהשביתה לא חוקית ונוגדת החלטות בית משפט. זה שקר שנועד להפחיד אתכם ולמנוע מכם לממש את זכותכם לשבות ולהיאבק ביושר ובאומץ על תנאי העסקה שלכם. אז תהיו חזקים, אנחנו אתכם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.