כשילדיי זעמו: למה רק עוגה אחת? / שרה פכטר

ימי הולדת, הזדמנות נהדרת לעוגה מושקעת, אישית חשבתי שאצליח לסגור חמישה ימי הולדת עם עוגה אחת ומעשה שהיה כך היה.

"היום יום הולדת, היום יום הולדת, היום יום הולדת ל…" מיד בסיומה של ארוחת ליל שבת, יצאתי בשמחה ובשירה מהמטבח עם עוגה ענקית, מקסימה וטעימה, שעמלתי עליה כל הבוקר.

"אמא?!" דב, חיים, שירה, יעל ודודו עצרו ברגע את השירה והשמחה. חמישה ילדים עמדו מולי, זועמים ומזועזעים. הסתכלתי עליהם, הצצתי שוב על העוגה וממש לא הצלחתי להבין על מה הסערה.

"אמא?! של מי העוגה הזאת? למה רק עוגה אחת? לכולנו היה יום הולדת השבוע!" הם מחו.

ניסיתי לעשות לעצמי קיצורי דרך. חמישה מבין ילדיי נולדו בדיוק באותו תאריך לועזי, בהפרש של שנה. זאת אומרת, כמעט בדיוק. הפרש של שנה ויום, שנה ויומיים. כך שבכל שנה אנחנו חוגגים חמישה ימי הולדת בשבוע אחד. בכל שנה הם הולכים וגדלים, תודה לאל. כעת חגים כבר כולם בקרוסלת גיל ההתבגרות. אז קדימה, עוגה אחת ענקית כנגד חמישה ונחגוג כמו משפחה אחת שמחה וצוהלת.

unnamed

טעות! אי אפשר לחגוג ימי הולדת בכביש עוקף. "אמא, נולדנו בתאריכים שונים, גם אם הם סמוכים. אנחנו רוצים חמש עוגות והלאה הדיאטה!"

ימי הולדת הם תירוץ  נפלא להפתיע עם עוגה שדורשת קצת יותר השקעה.

חדש ברשת נאמן, עוגות יום הולדת שהם לא פחות ממדהימות, תגיעו לסניף של נאמן בדיוק כמו שהגעתי לסניף מלחה, במקרה שלי, שמעון מנהל הסניף קיבל אותי עם חיוך רחב, ונתן לי ים של אפשרויות, אפשר להביא כל תמונה שאתם רוצים להרכיב על העוגה, שלל ציפויים צורות והפתעות לילדים.

מה שבטוח, הפעם אני לא  מפשלת חמש עוגות על שולחן אחד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.