ראשל ואורי מבקרים במסעדה.

המיקום: מלון וולדורף אסטוריה – המסעדה החלבי מיקום נהדר בלב ליבה של ירושלים בין הרחובות אגרון והמלך דוד בדיוק שם שוכנת לה פנינה קסומה אי קטן של שקט מקום נהדר לקחת בו הפסקה מהכל ולהשקיע בעצמך זמן איכות, טעמנו ביקרנו וכתבנו { מדור חדש}

ארוחה זוגית: רשל ואורי : באנו ראינו טעמנו ו… כתבנו..

שחקן ראשי: החלבית בוולדורף אסטוריה. שחקנים משניים: מרק ארטישוק/ ירקות כתומים, אגס בנדיקט פיש & ציפס כרובית בטפורה רביולי תרד

מלון וולדורף אסטוריה – המסעדה החלבית

מיקום נהדר בלב ליבה של ירושלים בין הרחובות אגרון והמלך דוד בדיוק שם שוכנת לה פנינה קסומה  אי קטן של שקט מקום נהדר לקחת  בו הפסקה מהכל ולהשקיע בעצמך זמן איכות במקרה שלנו- ארוחת בוקר.. יש שיאמרו צהריים..

הלוקיישן נהדר ומוקפד משדר יוקרתיות ועוצמה הטרקלין רחב ונעים לעין משרה עלייך הרגשה חמימה אך עם זאת מחייבת וכן תתלבשו בהתאם בכל זאת באתם למקום מכובד שמיועד לאנשים מכובדים ורבות כבר דובר וסופר על ההיסטוריה המכובדת המלווה את המלון הזה שחודש במרץ 2014 ונותן לנו חשיפה לעבר..

ואנחנו כאן במטרה לטעום את האוכל ויש לנו הרבה ציפיות כיאה למקום אליו הגענו…

האומנם???!!!

לבושים במיטב מחליצותינו עמדנו וחיכינו למארחת שניגשה אלינו עם חיוך רחב וגינונים כיאה למקום אם לאמר את האמת היא הצליחה לגרום לנו להרגיש חשובים.. האמנו לה..

השירות אכן נהדר והעיצוב על זה יש לנו הרבה מה לאמר כחובבי עיצוב מושבעים קנו אותנו .. או שלא?! מה שבטוח שמישהו כאן חשב על כל פרט במטרה למקסם לנו את הרגע ולגרום לנו להרגיש בני אצולה .. החל מהשטיחים הפרוסים למרגלותינו וכלה בניברשות המדהימות  אחת אחת,

וכחובבת אומנות עשיתי קצת עבודת שטח וגיליתי שהשדירה המרכזית מורכבת ממס' עצום של גופי תאורה שניתלו אחת אחת עבודת אומנות אבל בואו נחזור לנושא לשמו הגענו…

וכאן בדיוק בנקודה הזו דעתינו מיתפצלת לשניים :

הדיעה שלה-

רשל: טוב אם לאמר את האמת עוד לפני שבכלל טעמתי משהו הוקסמתי כן זו המילה לתאר את כל ההוד וההדר שסביבי , אם להודות יש לי חולשה לוינט'ג והשילובים כאן פשוט מעוררי התפעלות.. לא פעם אמרו שנולדתי בתקופה הלא נכונה כנראה שידעו מה אמרו.. כי כשהגיע האוכל אני בכלל הייתי עסוקה בניברשת הירוקה והענקית שהייתה תלוייה לי מעל הראש הצבע שלה מהפנט ..

וכן היה לי טעים ונעים אלו בדיוק 2 המילים לתימצות החוויה שלי הטעמים היו טובים ועדינים אפילו עדינים מידי ולגבי הצילחות שאותו אני זוכרת מהתמונות בעיקר כי אני בכלל הייתי שקועה בניברשת… יש בהחלט מקום לשיפור אני תמיד אומרת שאנחנו יותר ממה שאנחנו טועמים בפה אנחנו טועמים עם העיניים ועל זה יצטרכו עוד לעבוד שם..

המרק ארטישוק שהזמנו היה נעים אך עם זאת דליל וחסר אופי ביקשנו להחליפו במרק כתומים וגם הוא היה נעים ולא מעבר ציפינו לאיזשהו טוויסט .. יש  בהחלט מקום לשיפור ועל כך הסכמנו שנינו .

הפיש & ציפס עשוי מצויין אך לא מביא איתו שום בשורה ..

הדיעה שלו: אורי

בהחלט מקום מקסים משרה אווירה נעימה ורגועה אך לא מפצה על הטעם שהוא ברמת הנעים ולא מעבר .. כנראה שכשאתה מגיע למקום כזה אתה אוטומטית מפתח ציפייה לטעם שישאיר בך זיכרון אך לא כך ואולי במתכוון ?…

שום מנה ממה שטעמנו לא התיימרה להגיע לטעם היוקרתי אותו חיפשנו לטעום..

הזמנתי אגס בנדיקט והוא היה עשוי בקפידה הסלומון היה טרי ברמה גבוהה הורגשה הקפדה על פרודוקטים טריים , הרוטב הולנדייז היה קצת מיימי ניתן היה להסמיכו במעט ולא לתת לבריוש לשחות בתוכו..

הייתה מנה אחת פנטסטית שראוייה להמלצה ובהחלט נשמח לכתוב עליה – הכרובית

כרובית בטמפורה על מצע צזיקי וסלט עגבניות עם זיתי קלמטה  וקרם חציל מנה פשוטה יחסית אך עם זאת מבריקה בשילובי הטעמים שלה עשוייה היטב ובהחלט משודרגת משאר המנות.

הרביולי תרד: נעים  וטעים מעט תעשייתי ..

לסיכום שנינו הסכמנו פה אחד שכנראה שגם לוקיישן הכי יפה לא מפצה על הטעם וכן אולי באנו עם רף ציפיות גבוה מידי.. נשמח לשוב ולהתעדכן..

בכל זאת לא הספקנו לבקר בקומת הגג שמספרים עליה שהיא מהממת ואם בביקור הבא יהיה גם חדר בכלל טוב….

ועד אז – בתאבון..

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ביקרתי במקום דווקא לא מזמן מקום מקסים נותן תחושה של שלווה ונינוחות עם זאת באמת יש מנות שלא מספקות הציפיות אבל בהחלט מקום נחמד לערב נחמד..

    שלומי |
    הגב