מהוילה בסביון עד יועץ התוכן של גדולי הדור: בקליינע בשורה של חשיפות

השבוע במדור הפפראצי של אקטואליק: המתווך בעסקת המיליונים, הנקמה של גור בקופה, יועץ התוכן הרוחני, קרב המחנות בב"ב הגיע לסיומו, עויזר מסתובב רבי עקיבא, חילי קונה מהדרין, ומי הצליח להרים את מנחם זיידה?

הבטחנו לכם מערכת בחירות רווית יצרים ואמוציות- וקיבלנו. אוהו קיבלנו. בקליינע שלא עצם עין במהלך יום הבחירות ונרדם על המקלדת עם עליית השחר, נאלץ למחרת היום להתמודד בשטיבל השכונתי עם ההמולה הרבתית, מהליטוקעס שלא חייכו מאז תשעה באב וצהלו כאילו זכו בלוטו, עד אחרוני החסידישערים שטומנים את ראשם בקרקע ומנסים למלמל (חכה חכה! לכל סיבוב ראשון יש סיבוב שני), כך או אחרת, בעוד אישיות ביטחונית בכירה בישראל בוחשת עמוק עמוק בקדירה הרותחת בניסיון לרכך את כעסם של החסידים, עתה נראה כי למרות המרירות הרבה – השלום בין המחנות קרוב מתמיד.

והנה חשיפת המדור: בעקבות מכירת אחד האתרים ורכישתו על ידי איש עסקים חרדי בכיר, מונה על ידי אחד העסקנים מבתי גדולי ישראל יועץ תוכן – עורך אחד השבועונים – שאמון לפקח על תכני האתר.

לבקליינע נודע עוד כי באחד היומונים, התקבלה החלטה קונקרטית בעקבות התבוסה שלא לצרף יותר את תמונת דיקונו של מנהיג הדור הגר"ח קנייבסקי לפרסומי קופת העיר. בהצתה מאוחרת, כך מתברר, פרסומי הקופה יחד עם הבטחות מצד המנהיג הליטאי הביאו רבים מהחסידים ביום הבוחר לציית למנהיג הדור.

הסוף למסיבות הבריכה בארמון בסביון? ליאורה כתבת הרכילות הפופלארית של ״מעריב״ דווחה בסופ״ש כי שדרן הרדיו החרדי מנחם טוקר תיווך עסקת נדל״ן בין שני אנשי העסקים מוטי בן משה ומאיר גורביץ׳. מדובר במכירת הארמון של גורביץ׳ לבן משה. שווי הבית: 25 מיליון ש״ח. אז למי שלא יודע במה מדובר נספר כי גורביץ חתנו של מרדכי בן דוד החזיק מזה כמה שנים טירה ענקית בסביון. למקום היו עולים לרגל חברים ומערבבים למינהם.

ארגון זק״א אף ערך דינר יוקרתי במתחם ויחידת הצוללנים הדגימו בבריכת הענק את יכולותיהם המבצעיות.

הוילה המדוברת

בין היתר נצפו במקום לעיתים קרובות המתווך מנחם טוקר, הזמרים דדי גראוכר ושלומי גרטנר, היחצ״ן יוסי רוזנבוים, ולאחרונה הצטרף גם המאכער החסידי שולם וגשל.

 

יוסי אליטוב ויאיר שרקי בשיתוף פעולה. המשפט נשמע לכם שייך למישור הפוליטי? תחשבו שוב. השניים ישיקו בעוד כשבועיים ספר חדש שכתבו יחד על תורת הבעש"ט הקדוש. ההשקה תהיה במסגרת פסטיבל "צמאה" של חב"ד בבנייני האומה בשבוע י"ט כסליו

 

ונחזור למה שפתחנו – האבל השורר בעולם החסידות ניכר היטב גם בקבוצות הווטסאפ שם שוגרו הודעות מלחמתיות שנכתבו על ידי טובי הנרגנים החסידיים (ראו מה ביני לבין חמי!) ועוד. בשעה שאלפי פיות סועדים את ליבם בטושלנט, החל מאן דהו להריץ בקבוצות שיחה אנונימית שערך אחד מגדולי המחנכים עם "חיים שליימע" – שספג ביטויים ארסיים במיוחד שנלקחו מסיר הטושלנט המבעבע. אותו מחנך טען להגנתו כי מדובר בחיקוי עלוב.. השיחה קצת חיממה את ליבם של החסידיים כהרינג הנטבל על מציה פריכה באמצע הקידש – אך התבוסה הצורבת עדיין מבעבעת במעמקי הנפש.

במטה דגל התורה חגגו עד אור הבוקר את הניצחון הכביר, כשעל השירה האדירה מנצח האסטרטג ואיש היח"צ של ליאון, ירח טוקר, הבולדוזר של דגל, יחד עם אלפי בחורים ליטאיים.

אותו ירח,  הוא זה שמנסה להרגיע את הרוחות, בשישי הוא הצטלם לתמונת פיוס עם אחד מראשי הגוראים.

ואילו משה אבוטבול חזר לשגרת הסטטוסים והודיע כי יחזור לכולל. ועוד אחת מהבדיחות שרצו בקבוצות: לא ברור איזה ראש כולל יסכים לקבל אותו באמצע הזמן…

והמנצחים הגדולים של הבחירות בבית שמש הם: ראשון הוא הדובר יעקב עמר כשביד אחת לא הפסיק לעדכן בקבוצת הכוורת (אוהדי אלי ישי) על הקלפיות תוך שהוא מלהיב ביד השניה את המוני הבלוכאים העליזים, והשני, הוא הזמר אלי פרידמן שיצא בחודשים האחרונים ושיכנע את ציבור לובשי החולצות הכחולות להצביע לעליזה. אך אם חשבתם שפרידמן הוא זמר הבית של בלוך, מתברר כי דווקא עמר, בכובעו השני, יכול לתת פוש לפרידמן לאחר ש..(מחוסר תקציב) נאלץ לבצע את הגינג'ל המוצלח של הבחירות בעיר בגרסת "ברוך השם", וגם במוצאי יום הבחירות עמד עם מאגפון והלהיב את ההמונים. (צילומים: יעקב לדרמן)

אפרופו מחסור בתקציב, מועמד אלמוני שהשקיע את כל נכסי הנדל"ן שברשותו  – נחל תבוסה כואבת לאחר ששם מבטחו בסקר בלגי.

לבקליינע הגיע התמונה המנצחת של מנהל המחלקה המונציפאלית של דגל התורה והאיש שעומד מאחורי הניצחון הרב מנחם שפירא עם מיכי אלפר בשיחה ראשונה עם המנצחת של הבחירות הגב' עינת קליש רותם.

ואם בקליש עסקנין – ח׳כ שלי יחימוביץ חושפת השבוע שקיבלה הצעה לפני שנה וחצי מירח טוקר וח׳כ גפני להתמודד לראשות העיר חיפה, ויחד כבר אז הבינו בעקבות סקר שהזמינו, שצריך להתלכד מאחורי עינת קאליש

ובבני ברק, המתח היה רב עד היוודע התוצאות המפתיעות. במסיבת הניצחון של ראש העיר הנכנס "המלך" אברהם רובינשטיין נצפה בריקוד סוער עם סגנו הנכנס מנחם שפירא בריקוד סוער שטרם נראה כמותו ועימו בריקוד נצפו גם צבי אייזן, ונחמיה שקדי, צוות הלשכה המסור. יודעי דבר אומרים שמפה נפתחה הדרך לשלום וידידות בן שני האישים שידעו עליות ומורדות – ומיד ביום אחרי כבר נודע לבקליינע נצפו השניים עובדים יד ביד בעייריה.

ופה נראה בתמונה הרל"ש הכל יכול והאיש שניהל את מטות דגל התורה עד לניצחון הגדול אליהו ארנד לצד השופט בדימוס יהודה כהן מנהל הבחירות.

ובשליייקעס בבני ברק בליל שישי נצפו האחים לבית גולדמן שמוליק גולדמן שניהל את המטה של גוטרמן בברכפלד בהצלחה מרובה..ואלי גולדמן נאמן ביתו של הגר"ד לנדו.

ועוד נצפו צוות הלשכה של מנהל המחלקה המונצפילאית של דגל התורה יעקב בן שלמה ושמשון פראג מאושרים ברגעי הודעת הזכייה של קליש.

מנחם זיידה בביתר עילית נכנס למועצת העיר, הרבה בזכות אחד המצביעים שניסה (ללא הצלחה)להרים את הבולדוזר.

ומביתר למודיעין עילית. ראש העיר יעקב גוטרמן ישב בחדר צפוף יחד עם עשרות פעילים שצפו בפיהוק בתוצאות הדי צפויות.

ביום הבחירות הגיע לעיר מודיעין עילית חבר הכנסת אורי מקלב, שקיבל זריקת עידוד ורווה נחת מההתגייסות ההמונית של תושבי העיר למערכה על צביון הדת.

תושב אותה עיר וצייצן בלתי נלאה, יצחק פלדמן נדד מעיר לעיר והביא ב'בקהילה' סיקור משעשע במיוחד מיום הבחירות. בתיעוד המצורף הוא נראה רוקד עם פעילו של אבוטבול. פלדמן, שוחח עם פעילים במטה שהודו כי בעצמם שילשלו לקלפי פתקי עליזה.

הכירו את האיש , ישי דריקס, היחצן שהוביל לתמיכה רבנית וסלל את הדרך של ראשת העיר נתניה מרים פיירברג לניצחון.

לאחר הניצחון הגדול, ח"כ מקלב נצפה קונה ירקות לשבת. ברוגע.

משפחה שלימה נמחקת בבת אחת אבל זה לא מפריע לעיתונאי בכיר בברנז'ה יותר לסמס כל הדרך אל הבית תוך כדי נהיגה. בקליינע קורא לעיתונאי הסורר לשוב בו ממנהגו.

היחצנית החרדית ועינת קליש: המשרד בראשות אשת התקשורת שרה פכטר, ליווה את קליש מצעדיה הראשונים במירוץ ופעל לחיזוק כוחה בקרב המגזר החרדי, בעזרת מי איש צוות המשרד ששימש כדוברה למגזר החרדי יוסי לוין והאסטרטג יצחק הורוויץ.

והנה עוד לקט של תמונות מיום הבוחר

יו"ר סיעת חם הרב ירחמיאל שניידר בתדרוך לכלי התקשורת.

יוסי דייטש פנה בסרטון מיוחד לעוקבים של שוקי סלומון – הצביעו לי!

אלי ישי יחד עם התושבים שהצביעו לו בבני ברק.

גם בתל אביב הייתה מערכת בחירות סוערת בו השיגה ש"ס שתי מנדטים למרות שהלכה בנפרד, מי שעקב מקרוב אחרי התוצאות הם שמעון רווח אסטרטג ושותף במשרד הפרסום 'שחור ולבן' ואיש יחסי הציבור יעקב פריימן שנתפסו בעדשת בקליינע חוגגים את ההישג יחד עם אלנתן.

והנה העיתונאים בקלפיות שלא חששו להעלות לסטורי את בחירתם

 

אושרת מעולם סמנכלי"ת השיווק בקול ברמה הלכה להצביע יחד עם בעלה חבר המועצה של שס בגבעת זאב. מן הסתם היא עשתה בחירה נכונה. וגם הוא.

גם שמעון ליברטי החליט שגדולי ישראל ייבחרו בשבילו:

אלעד – בסוף הוא החליט ללכת על בטוח

אבי גרינצייג במוצהר – ליאון ודת

שלהבת חסדיאל עושה לביתה


שרי רוט בחרה בגוטרמן

למרות שתיזז בעיקר במטות בירושלים, רפי פרלשטיין נצפה ברחובות פעיל מתמיד במטה קרעטשניף.

"הבולדוזר" החדש – הח"כ לשעבר מש"ס יגאל גואטה הולך לככב בטלוויזיה ב"כאן" בתוכנית עצבנית בסגנון שהוביל בעבר מיקי רוזנטל. בתאגיד סירבו להגיב.

יש כאלו שיודעים גם לנשום כשצריך


חילי סורוצקין (החתן של קורין)בודק בשערי רווחה בירושלים שהכל בד"ץ.

 

עוזר דרוק סוקר את רחובותיה של בני ברק, אחרי הבחירות

יממה לאחר הבחירות, החליט מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי לפנק את עובדי הרדיו והאתר על עבודתם המאומצת בבחירות. הכתבים התאספו בקומפלקס המרכזי של גבעת זאב שם טבלו במימי הבריכה, ולאחר מכן התפנקו על מנגל עסיסי עם מיטב הבשרים.

ואם הזכרנו, קול ברמה הקים אולפן מפואר לרגל הבחירות ששכן בסמוך לאולפני הרדיו. המשדר האיכותי זכה לרייטינג הכי גבוה מכל המשדרים שהפיקו המתחרים.

ובצד השני של הכביש, ברדיו 'קול חי' חגגו השבוע 22 להיווסדו, במסדרונות הרדיו מדברים על זה שהגיע הזמן לחפש לו 'שידוך'… ההצעות עולות ויורדות.. בינתיים אשר גרייבר מודה שהשידוך הכי טוב שיש ברדיו זה דוד קליגר.

השבוע ב'ליל שישי אצל שלוימלה' בצולנטייה הכי מדוברת בירושלים, נייעסו בלהט את תוצאות הבחירות….

ואחרי הסיבוב השני בירושלים מתכוונת רכבת אווירת של עיתונאים לעזוב את ישראל לכמה ימי מרגוע ונופש בחול"ה.

לסיום: אייל גולן ומנהלו וחברו האישי בני פרץ הכניסו השבוע ספר תורה בהשתתפות קולגות וחברים.

 

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חרדים...נו באמת

    אף אחד שם לא חרדי כולם עם אייפונים פרוצים ואינטערנעט וטעלעויזיע . הכל הצגה אחת גדולה

    שיממ |
    הגב