מהומה בבני ברק: בגור "השתלטו" על מבנה גן ילדים. צפו

תושבי רחוב רמב"ם זועמים: חסידי גור "השתלטו" הלילה על מבנה גן ילדים בבני ברק, והפכו אותו לעוד שטיבל של גור. את החיצים הם מפנים לראש העיר היוצא זייברט, חסיד גור. צפו בוידאו

מחטף לפני הבחירות? חסידי גור, החסידות של ראש העיר היוצא, חנוך זייברט, התשלטו הלילה במהלך שנוי במחלוקת על גן ילדים ברחוב רמב"ם בבני ברק, והפכו אותו לשטיבל של חסידי גור.

תושבי האזור הפיצו הבוקר הודעה: "המחטף של עוד שטיבל, רגע לפני עזיבתו של השריף הגוראי זייברט את כסא ראשות העיר, מגיע לשיאים: חסידי גור השתלטו אתמול על גן ילדים ברח' רמב"ם בעיר ב"ב, וכעת הם מסתובבים בין ילדות קטנות ואמהות בכדי לא לתת להם להיכנס לגן שהיה שלהם עד אתמול ואין להם בכלל לאן ללכת. די! כמה שטחי ציבור מגיע לקהילה אחת?".

גורמים בגור הגיבו ואמרו כי המבנה ניתן באופן תקין ומי שלא שכן בו באופן תקין הוא דווקא גן הילדים.

מוטי דרעי הורה מגן הילדים ברחוב רמבם סיפר לרונן כץ בקול ברמה: "ביום חמישי נודע לנו שהתקבלה הוראה לפנות את הגן בלי לתת מקום חילופי. התשובה שקיבלנו היתה תפנו לראש העיר. ראש העיר לא עונה ובלשכה אומרים שלא יפונה אבל אמש היתה פריצה לגן ומנענו אותם בגופנו והפולשים פלשו לקראוונים".

כזכור, מחר ייערכו הבחירות לרשויות המקומיות, ובהן גם לבני ברק, בה צפוי להיבחר הרב אברהם רובינשטיין, הנמנה על הציבור הליטאי של דגל התורה.

תגובת דובר עיריית בני ברק לרונן כץ בקול ברמה: עניינית ספרא וסטל אמרו לי שלא פונו גני ילדים רק נכנסו לקראוונים ריקים. הפינוי לא מתבצע בפועל. אני לא יכול להבטיח שלא יפונה.

צפו בקטעי וידאו מהמהומה הלילה בבני ברק:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.