מהומה בישיבת המועצה: שס ויעקב וידר התכתשו על הקרדיט

 הערב החליטה מועצת העיר בני ברק על מתן הנחה בארנונה לחיילים במילואים. אך במהלך ישיבת מועצת העיר החלה מלחמת קרדיטים על אישרור המהלך, בעוד נציגי שס העלו על נס את פועלם, חבר הליכוד יעקב וידר טען כי הוא זה שפעל למען ההטבה לחיילי המילואים. צפו

הערב  הועבר החלטת מועצת העיר על מתן הנחה בארנונה לחיילים במילואים. אך במהלך ישיבת מועצת העיר החלה מלחמת קרדיטים על אישרור המהלך, בעוד נציגי שס העלו על נס את פעילותם, חבר הליכוד יעקב וידר טען כי הוא זה שפעל למען ההטבה לחיילי המילואים.

  צפו

בהודעת שס יוחס הקרדיט  לאנשי דגל ושס – "סגן ראש העיר גדליהו בן שמעון( שס ) וחבר הנהלת העיר משה מורגנשטרן( דגל) הביאו לאישור במועצת העיר את הנחיות שר הפנים לביצוע.
עוד נאמר בהודעה: "כזכור בתיק ארנונה נמצא בידו של סגן ראש העיר גדליהו בן שמעון שהצליח השבוע לשבור שיא וכינס בתוך חודשים ארבעה פעמים את וועדת הנחות בארנונה על מנת לעזור לציבור הרחב כידוע בוועדה זו משפחות ברוכות ילדים או חלילה הנזקקים לסיוע בארנונה זכאים לגשת לועדת הנחות בארנונה ולבקש עזרה".

בשס ציינו כי הם אלו שפעלו למען חיילי המילואים, "בעקבות פניות מהציבור ללישכתו של סגן ראש העיר גדליהו בן שמעון לתקן מספר הקלות בארנונה לטובת תושבי העיר בני ברק וביניהם גם נושא משרתי המילואים. פנו יחדיו בן שמעון ומורגנשטרן וביקשו מראש העיר רובינשטיין להעביר זאת במועצה הקרובה.

בן שמעון הודיע במועצה כי עלה אף למעונו של הגר"ש בעדני וקיבל ממנו ברכת הדרך למהלך עבור הציבור שזקוק לעזרה והנחה.

 

ואילו בהודעת הליכוד השמיטו את שס וציינו את פעילות הליכוד המקומי למען חיילי המילואים, "מועצת העיר החרדית בני ברק אישרה הערב (ב') ברוב עצום את הצעת סיעת הליכוד במועצת העיר, בראשות יעקב וידר, לפיה כאות הוקרה והערכה לחיילי צה"ל תינתן הנחה בארנונה למשרתי המילואים תושבי העיר".

יעקב וידר מסר בתגובה:

אני שמח שדגל התורה מנסה לגנוב מאיתנו קרדיט על סיוע לחיילים חרדים. זה מלמד איך תוך תקופה קצרה הצלחנו להוביל לשינוי גדול ברחוב החרדי

אני מייחל בע"ה שדגל התורה ימשיכו לחקות אותנו ולהצטרף אלינו בדאגה לחיילים וסטודנטים חרדים, למען השקיפות, דאגה לציבור ולא למקורבים והתנהלות כשרה עם כספי הציבור ועוד

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.