צפו: המשגיחים קטעו את נאומו של מנכ"ל הרבנות

במהלך כנס שהתקיים בחיפה על ידי הרבנות הראשית התחוללה מהומה קולנית בעת נאומו של מנכ"ל הרבנות הראשית בשל המתווה החדש של הרבנות. צפו בתיעוד

במהלך כנס מיקצועי שהתקיים בחיפה על ידי הרבנות הראשית התחוללה מהומה קולנית בעת נאומו של מנכ"ל הרבנות הראשית משה דגן. חלק נכבד מהמשגיחים יצאו מהאולם לאות מחאה על המתווה החדש שיותיר אלפי משגיחים ללא מקור פרנסה.

בכנס בחיפה השתתפו מנהלי מחלקת כשרות ברחבי מרחב צפון וחיפה,שהשמיעו קול זעקה כנגד המתווה החדש של הרבנות בעת שמנכ"ל הרבנות עלה לדוכן הנאומים.


באירוע השתתפו רבני העיר חיפה והרב הראשי של זכרון הרב מרדכי אברומסקי ,הרב יצחק לוי הרב של נשר ומרבני העיר של קרית אתא, הרב דיסקין  וכל מנהלי מחלקות של הכשרות ברחבי הצפון,

מאיר רפאל ביטון, אחד המשגיחים שהיה במקום מספר לאתר 'אקטואליק'. "ברגע שמשה דגן התחיל לנאום יצאנו מהאולם,הבודדים שנשארו התעמתו עם המנכ"ל ולא נתנו לו להמשיך לנאום, בשלב מסוים הוא זרק את המיקרפון והחל לדון עם המשגיחים על פרטי ההסכם החדש". לדברי המשגיח: "התחלנו לשאול אותו אין ספור שאלות, כמו למשל:  'האם יפוטרו משגיחי כשרות?, או 'מי יקבל את התפקידים החדשים אחרי שיפטרו את רוב המשגיחים', 'והאם רק מי שמוקרב לצלחת יישאר בתפקידו?'. "לא היה לו מענה", טוען המשגיח.

רק בחודש האחרון התחוללה מהומה דומה במהלך כינוס של הרבנות בטבריה בה נכחו הרבנים הראשיים.

הרב בנינו, מנהל מחלקת הכשרות בעפולה זעם על משה דגן ואומר שהם מכשלים את הציבור. הרב בנינו היה אחד מחברי הוועדה שפרש בגלל אי שיתופו בחלק הארי של המלצות המתווה. אף הטיח ביקורת קולנית לעבר דגן במהלך נאומו.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.