מהומה במודיעין עילית: בריונים התיזו גז מדמיע לעבר אברכים של סרוצקין – צפו בתמונות

הערב הותקפו תלמידי כולל בהיכל  עטרת שלמה במודיעין עילית על ידי בריונים פעילי זך שחילקו במקום פליירים של זך במעוז של הרב שטיינמן.

האברכים  התעמתו עם הבחורים ובמקום התפתחה מהומה כאשר הבריונים הגיעו מצויידים  בגז מדמיע והיכו את  עשרות אברכי הכולל שיצאו מהסדר

למקום הוזעקו כוחות ההצלה שפינו פצועים רבים מהאיזור, בין הפצועים מנהל הכולל הרב יחזקאל אתרוג שנזקק לטיפול.

המשטרה הגיעה למקום וחקרה את האברכים.

מזכיר מוסדות 'עטרת שלמה' במודיעין עילית מספר: "עשרות פעילי 'עץ' פרצו אל הכולל והשתוללו עם גז מדמיע, ראש הכולל מאושפז כעת, נשים רעדו לעבור ברחובות, 4 פעילים נעצרו".

SAM_0455 SAM_0456 SAM_0457 SAM_0458 SAM_0459 SAM_0460 SAM_0461 SAM_0462 SAM_0463

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכל שתיות, לא עת ללחום ח"ו, המשיח כבר בפתח אבל אנחנו כולנו צריכים לשוב בתשובה, לשם יתברך שמו, ולא לישון. אך ורק – ותשובה ותפלה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה. נא לשפר הצניעות !!!.

  המביט לארץ ותרעד – השם מרעיד את הארץ כדי שאנחנו נתעורר בתשובה מהר. בארבעת ימים האחרונים הורגשו שלושה רעידות אדמה בצפון. כנראה שהקב”ה כועס ובוכה על עמ”י ועל ההתנהגות שלהם, ועל הצניעות שלנו שצריך שיפור גדול!!! הוא מרעיד את הארץ כדי שtbjbu נתעורר בתשובה שלמה מהר מהר מהר.

  בקיצור – רק תשובה וה' יחוס עלינו. וכן אומר לנו דוד המלך ע"ה (עליו השלום והברכה ) והוא (השם) רחום יכפר עוון ולא ישחית, וְהִרבה להשיב אפו ולא יעיר כל חמתו (תהילים,מזמור ע"ח,פסוק ל"ח).

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. תיקון טעות.
  הייתי שם ואלו בחורים מפונוביז' ולא מגרודנא
  כל השאר נכון. הותקפו והחזירו. ככה צריך להיות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. פעילי גוטרמן פועלים בעלמות בלי סוף ומעסיקים עבריינים ע"ח משלם המסים

  אחד העם |
  הגב