מהומה במודיעין עילית: נוסע תיעד נהג ערבי אוכל מלפפון – והותקף

נוסע בחברת קווים שתיעד את הנהג אוכל באמצע נהיגה הותקף על ידי נהג האוטובוס, הנהג חטף לו את הטלפון והכה אותו נמרצות. הנהג והנוסע נעצרו על ידי המשטרה – צפו בתיעוד

שוב מהומה במודיעין עילית: נוסע בחברת קווים שתיעד את הנהג אוכל באמצע נהיגה הותקף על ידי נהג האוטובוס, הנהג חטף לו את הטלפון והכה אותו נמרצות. הנהג והנוסע נעצרו לתשאול על ידי המשטרה, כעת הם מעידים בתחנה המקומית על פרטי האירוע.

בנוסף, הנוסע תיעד את הנהג כשהוא דוהר תוך כדי שהוא שקוע בפלאפון.

תושבי העיר זועמים על ההתנהגות הבריונית של נהגי חברת קווים שפועלים שוב בכוח הזרוע כלפי הנוסעים, "אחרי שהמשטרה עצרה את הבחור שתקף –  הנהגים הערבים מרגישים מלכי העולם ועושים מה שבא להם", טען אחד התושבים בעיר.

צפו בתיעוד

העיתונאי יצחק פלדמן צייץ בטוויטר: "בחור צילם את הנהג כותב בטלפון במהלך נהיגה. הנהג כעס נורא והתלונן על תקיפה. או בשפת הטוויטר של חמאס וחיים לוינסון "מתנחלים תקפו נהגים ערבים ליד נעלי

העיתונאי מנחם קולדצקי אף הוא תושב העיר צייץ בטוויטר: "אחרי שזכו לגיבוי משטרתי נהגי קווים מרגישים שמותר להם לעשות הכל. נוסע תיעד נהג ערבי אוכל מלפפון באמצע נהיגה, בתגובה הנהג חטף לו את הפלאפון והחל להתעמת איתו. משטרת 'שלום עכשיו' תעצור אותו?? אין סיכוי. אתם כבר יודעים למה".

מחברת קווים נמסר בתגובה:"ממה שידוע לחברה המקרה נמצא כעת בחקירת משטרה, ואנו ממתינים לסיומה ולתוצאותיה. במידת הצורך החברה תשתף פעולה באופן מלא. לצד זאת, החברה מבצעת תחקיר עצמאי שבסיומו תנקוט פעולות, בהן גם צעדים משמעתיים במידת הנדרשת".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מקווה שהנהג שבר לו את העצמות

  למה להציק לנהג?
  אם אתה היית אוכל ומישהו היה מצלם אותך איך היית מגיב?
  יש גבול גם לזכויות הנוסעים.

  אבישי |
  הגב