מהומה בסלבודקא: בחורים תקפו את מנחם כרמל והעיפו לו את הכיפה

מהומה התחוללה ביום שישי סמוך לישיבת סלבודקא בבני ברק לאחר שמנהל רשת המרכולים בר- כל מנחם כרמל הותקף פיזית. צפו

מהומה התחוללה ביום שישי סמוך לישיבת סלבודקא בבני ברק לאחר שמנהל רשת המרכולים בר- כל מנחם כרמל הותקף פיזית. פעילים של דגל התורה חסמו סמוך לישיבת סלבודקא את רכבו של מנחם כרמל והדביקו על השמשות מדבקות של ג'.

ראש הישיבה הגרמ"ה הירש יצא להרגיע את הרוחות.


מנגד, פעילי דגל התורה הוציאו הודעה בה מסרו את גרסתם: "זעזוע ושאט נפש מהתנהגות הברוטאלית של איש הפלג מנחם כרמל מנהל רשת בר כל אשר הגיע לביתו של מרן הגר"ד לנדו ביום שישי סמוך לשבת כדי לעורר פרובוקציה בבית הרב אשר מתגורר בסמוך לישיבה. בחורים מישיבת סלבודקה שעברו וראו את המתרחש, הדפו את כרמל מהבית לרחוב ומנעו ממנו לעורר שם בלאגן.

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הבחור מחפש מכות

  והנה שוב הוא קיבל את ליטרת הפרסום שלו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מי שמצביע דגל שותף לפשע

  אסור לתת כוח לרשעים ומי שמצביע להם הוא מחזק אותם ונותן להם אישור להמשיך בפשעים שלהם, מדובר על הסתה חמורה של רבנים כמו יהודה סילמן ובנו גודי ועסקנים שמסיתים ומדיחים את נערי מפלגת דגל נגד תנועת בני תורה ממניעים פוליטיים נטו, ובמסווה של ציות לדעת תורה.

  יוני |
  הגב
 3. דגה"ת של היום בושה וחרפה

  אלו פניה האמיתיות של דגל הבושה

  נחמי קרליץ |
  הגב
 4. זה מה שיש לשס למכור!00 עשיה ורק אלימות

  כל הנאומים של דרעי ורבניו זה הסתה ותו לא!!

  ברור שנבחר "הן" |
  הגב
 5. דגל האלימות:

  מפירות החינוך של דגל: בקתבים בבית שמש, החרבת מוסד חינוכי בק. ספר , גז מדמיע לתוך המטה, ניפוץ זגוגיות והשחתה בירושלים, אלימות ופוגרום בישיבה קטנה ברמות, אלימות ליד אורחות תורה, ועכשיו כרמל…

  יוני |
  הגב
 6. דגל הטינופת

  איכס איכס איכס איכס איכס אסור לבחור לטינופת הזאת ראו גידולים שגידלתם.

  רק אמת! |
  הגב
 7. ירחם ד': בשמים בוכים פשוטו כמשמעו על בחורים חרדקי"ם כאלו

  אין להם מחילה לא ולא …

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. סיפור הרב יצחק פינדרוס

  בבחירות שהתקיימו בביתר לפני כעשור בין הרב מאיר רובינשטיין ובין הרב יצחק פינדרוס.

  אחד מגדולי וצדיקי הדור זצוק"ל אשר לקח אחריות רבה על העיר ביתר שלא יקרו בה שום פיגועים חס ושלום וכן היה הנחשון הראשון ששלח את חסידיו לעיר.

  אותו רבי קדוש זצל. שלח את אחד מבני ביתו הקרובים אל הרב יצחק פינדרוס שיעשו רוטציה בינו ובין הרב מאיר רובנשטיין בכדי למנוע מחלוקות מיותרת בעיר.

  הרב יצחק פינדרוס השיב לשליח בשלילה. אותו שליח חזר לרבי זצל ובפיו תשובה שלילית. הרבי זצל בקש מהשליח שיגש בשנית להרב פינדרוס ויאמר לו שבאם יסכים מבטיח לו הרבי זצל הצלחה בהמשך הדרך לאורך ימים ושנים. והרב יצחק פינדרוס השיב בשלילה גם הפעם.

  הרבי אשר צפה את אשר עלול לקרות בעיר ביתר את המחלוקות בין גדולי האדמורים ובין גדולי הרבנים. שלח שוב את השליח ובפיו באם יסכים יראה כאמור הצלחה ובאם לא….

  יום למחרת אמר הרבי זצל לשליח מבני ביתו הקרובים. הרב יצחק פינדרוס הפסיד כבר ואפילו באם יבוא כעת הפסיד כבר. הרבי זצל ניהל את כל הדין ודברים בין שאר גדולי ישראל עד לנציחון המיוחל של הרב רובינשטיין.

  צדיק גוזר…
  הרב פינדרוס נדחק מירושלים וכעת מאלעד.

  צדיק גוזר |
  הגב
 9. ועשית ככל אשר יורוך

  הבחור הרשע שמרביץ לו עם הבקבוק צריך לשבת בכלא כל חייו בעזרת ה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב