מהומה בשכונה החרדית: רון קובי תולש מודעות

השפלה לקובי: הבוקר, נתלו בריכוזים החרדים בטבריה מודעות כנגד ראש העיר הטברייני שפועל למען תחבורה ציבורית בשבת. קובי, שלא היה יכול לספוג את הביזיון הגיע לשכונה החרדית והחל לתלוש במו ידיו את המודעות

טבריה סוערת: המלחמה כנגד ראש העיר טבריה רון קובי ממשיכה במלוא עוצמתה, וזאת על רקע מלחמות השבת בעיר.


הבוקר התעוררו הטבריינים למודעות ענק שנתלו בריכוזים החרדים בו הם תוקפים את רון קובי על פעילותו למען תחבורה ציבורית בשבת.

וכך נכתב במודעה: "נפל לכם החשמל? קר לכם? זקוקים לחימום? חדש מבית נוע תנוע ( נ.ב החברה שמפעילה את האוטובוס של שבת) גוי של שבת למהדרין – רון קובי לשירותכם ניתן להשיגו בטיילת. זכרו! המחלל שבת בפרהסיה דינו כגוי לכל דבר!.

קובי, שלא היה יכול לספוג את הביזיון הגיע לשכונה החרדית והחל לתלוש את המודעות הקנטרניות, קובי ביקש מהמאבטח לצידו לסייע לו, אלא שהמאבטח המשיך להשקיף, וקובי, נאלץ כאחד התגרנים בשוק להמשיך במלאכת תלישת המודעות.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אשריכם אנשי הפלג!!!! חזק חזק ונתחזק בעוז ובאומץ, על דרך הפסוק 'ויגבה לבו בדרכי ד''. אשריכם אנשי הפלג!!!! שזכיתם לתת כבוד למלכות שמים, שלא לתת שום מקום כלל וכלל להיכנס תחת עול של אנשים חופשיים, פורקי עול תורה ומצוות, שכל חייהם בנוי על שווא שקר וזימה וכפירה בקבה ובתורתינו הקדושה - ופליטיקה.

  אשריכם אנשי הפלג!!!! חזק חזק ונתחזק בעוז ובאומץ, על דרך הפסוק 'ויגבה לבו בדרכי ד". אשריכם אנשי הפלג!!!! שזכיתם לתת כבוד רק למלכות שמים, שלא לתת בשום מקום כלל וכלל להיכנס תחת עול של אנשים חופשיים, פורקי עול תורה ומצוות, שכל חייהם בנוי על שווא שקר וזימה וכפירה בקב"ה ובתורתינו הקדושה – ופליטיקה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קובי שר"י, לא היה יכול לספוג את הביזיון הגיע לשכונה החרדית והחל לתלוש בעצמו את המודעות הקנטרניות, כמו ילד בגיל חמש, חחחחחחחחחחחח קובי ביקש מהמאבטח לצידו לסייע לו, אלא שהמאבטח המשיך להשקיף, וקובי, נאלץ כאחד התגרנים בשוק להמשיך במלאכת תלישת המודעות.

  ….וכהיום עוד יש כמה מאות מטר מרובע שנקרא "מאה שערים" וגם את זה רוצים הציונים לחסל? ר"ל. בקרוב בביאת המשיח יסולקו כל הציונים מארץ הקודש ע"י הקב"ה בעצמו, לא על ידי שליח, ולא ע"י מלאך, רק ע"י הקב"ה בעצמו יסולקו הכופרים המשכילים. אשרי חלקם של המקדשי שם שמים ברבים, והמוחים נגד הטרוריסטים הציונים העמלקים המסריחים מצואה ומטומאה של כפירה בקב"ה.

  אשרי חלקם של המקדשי שם שמים ברבים |
  הגב