מהזבל לכלה: הטבעת האבודה נמצאה

אחר שעות של חיפושים: נמצאה טבעת האירוסין שאבדה ביום חמישי בשכונת גאולה בירושלים., היום הושבה הטבעת לכלה. {סוף טוב}

לאחר שעות של חיפושים: נמצאה טבעת האירוסין שאבדה ביום חמישי בשכונת גאולה בירושלים., היום הושבה הטבעת לכלה.

הכלה המתחתנת בעוד חודש יצאה לרחוב כדי להשליך שקית אשפה לפח הזבל, והטבעת ששווה עשרות אלפי שקלים נתפסה בשקית והושלכה איתה לתוך הפח. שניות לאחר מכן הפח פורק לתוך משאית זבל. המשאית פונתה למחסני העירייה ופורקה לצורך חיפוש שלא העלה דבר.

היום בשעה שלש אחרי הצהריים מקורב למשפחת הכלה שאיבדה את הטבעת ביום חמישי קיבל טלפון כאשר על הקו אדון שמספר כי חברו מצא את הטבעת המדוברת.

מבדיקה עלה כי חבר של האיש שהיה בקו מצא את הטבעת ביום חמישי סמוך לפח האשפה. בשבת האיש נחשף לסיפור ומיד ביקש מחברו שהיה על הקו לאתר את המשפחה ולהשיב לה את הטבעת.

היום לאחר שהתקבלה השיחה ולאחר שהוברר כי מדובר בשיחת אמת, האיש קושר למשפחת הכלה ולאחר תיאום ומסירת סימנים, הערב נמסרה הטבעת לכלה המאושרת.

כעת ניתן לפרסם כי בנוסף במהלך מסע החיפושים פנה יהלומן בחשאי והציע למשפחת הכלה טבעת חלופית במתנה כאשר המטרה שלו זה להפחית טיפה מעגמת הנפש שהיה לכלה.

הכלה ומשפחתה מבקשים להודות לעיריית ירושלים, לציבור המתנדבים ולכלי התקשורת על הסיוע עד להשבת הטבעת חזרה.

כעת ניתן לאחל לזוג, שיהיה הרבה נחת ובניין עדי עד.

ביום חמישי האחרון באישור נציגי העירייה, המשאית שאספה את הזבל מהפח אליו הושלכה השקית ועמה הטבעת פונתה באופן מיידי למחסני העירייה סמוך להר המנוחות ופורקה לצורך חיפוש. מנגד, הכלה לא סיפרה לחתן המיועד על האבדה וניסתה לשמור על המקרה בחשאיות עד לפרסום הדברים, היום כאמור הושבה הטבעת לבעליה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.