מהכותל עד בית לחם: הלו"ז המלא של ביקור טראמפ (וידאו)

הנשיא טראמפ ינחת בנמל התעופה בן גוריון בשעה 11:00, משם לכותל המערבי, הוא ידלג בין אתרי המורשת של ישראל, וביום השני הוא יקפוץ לבית לחם שם ייפגש עם אבו מאזן.

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ יגיע בעוד פחות משבועיים לישראל, ולוח הזמנים שלו הולך להיות צפוף במיוחד. בחדשות 2 פורסם לוח הזמנים המלא של הביקור בישראל שיתחיל בכותל ויסתיים בבית לחם.

הנשיא טראמפ ינחת בנמל התעופה בן גוריון ביום שני בשעה 11:00, שם יתקיים טקס קבלת פנים ממלכתי בהשתתפות ראש הממשלה,נשיא המדינה, ויו"ר הכנסת שיישאו נאומים בשדה.

אחרי קבלת הפנים  בנתב"ג יועבר הנשיא טראמפ בשיירה של 4-5 מסוקים לירושלים.

לאחר שינחת בירושלים, יגיע טראמפ עם פמלייתו לכותל המערבי .טראמפ יגיע למקום המקודש לעם היהודי לצד רעייתו מלניה, בתו איוונקה ובעלה ג'ארד קושנר. משם תמשיך פמלייתו לארוחת צהריים במלון "המלך דוד" ומשם ידלג לקבלת פנים רשמית במשכן נשיאי ישראל. הערכה היא כי טראמפ יגיע גם ליד ושם, אך הפרטים עדיין לא נסגרו בשל חילוקי דעות בין ישראל לארה"ב על הזמן בו ישהה טראמפ במוזיאון.  בעוד ישראל דורשת שעה וחצי, האמריקנים מוכנים רק חצי שעה. בערב תתקיים ארוחת ערב רשמית במעון ראש הממשלה בירושלים.

ביום שלישי בבוקר, הנשיא יעשה את דרכו למצדה עם שיירת של מסוקים שתלווה אותו, שם הוא גם אמור לנאום בפני מאות אנשים. ממצדה יחזור הנשיא לירושלים. לאחר מכן יבקר טראמפ ברשות הפלסטינית, תחילה יבקר בבית לחם וייפגש עם אבו-מאזן. בצהריים ישוב טראמפ לירושלים ויעשה את הדרך חזרה במסוק לנמל התעופה בן גוריון, ומשם לארה"ב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.