מהעיתונות לפוליטיקה: עיתונאית 'מקור ראשון' תתמודד ברשימת הבית היהודי

סופיה רון מוריה הכתבת הפוליטית של העיתון 'מקור ראשון' הכריזה על התמודדותה ברשימת 'הבית היהודי' בבחירות הקרובות. בנט: "מאחל לה הצלחה".

הכתבת הפוליטית של מקור ראשון, סופיה רון מוריה, מתכוונת להתמודד בבחירות הפנימיות של הבית היהודי, כדי להיבחר במסגרת המפלגה לכנסת הבאה. רון-מוריה הודיעה הבוקר (יום ג') למנהליה ב'מקור ראשון' על החלטתה, ובימים הקרובים היא צפויה לצאת לחופשה.

רון-מוריה משמשת כעיתונאית פוליטית זה יותר משני עשורים, כאשר את דרכה בתקשורת החלה בסמוך לעלייתה לישראל לקראת שנות ה-90 כתבת פוליטית בעיתון "ווסטי" ברוסית של קבוצת ידיעות אחרונות. בהמשך מונתה לכתבת הפוליטית של "מקור ראשון", ומאמריה פורסמו גם באתר nrg ובעיתון מעריב.

השר נפתלי בנט, אמר כי הוא "מברך את סופיה רון מוריה שהודיעה לי הבוקר על הצטרפותה לשורותינו בדרך להקמת נבחרת לאומית מנצחת מול עמדות השמאל".

'סופיה היא עולה מרוסיה ופעילת המחתרת הציונית בסנט פטרסבורג שהגיעה לתפקיד בכיר בעיתונות תוך שמירה על עמדות לאומיות וציוניות מוצקות, ומהווה בשורה גם לציבור העולים מרוסיה החפצים בזהות יהודית ועמידה נחושה. אני מאחל לה ולכל מתמודדי הבית היהודי הצלחה״, דברי בנט.

גם בעיתון 'מקור ראשון' ברכו: "אנו מאחלים לה הצלחה רבה בדרכה החדשה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.