מהפך אדיר בישיבתו של הרב שטיינמן זצ"ל בתוך 24 שעות

דינר יוקרתי נערך בישיבת גאון יעקב מיסודו של הרב שטיינמן זצ"ל, בהשתתפות גדולי ישראל – גלריה מרהיבה

דינר יוקרתי נערך בישיבת גאון יעקב מיסודו של הרב שטיינמן זצ"ל, בהשתתפות גדולי ישראל ובראשם מרן שר התורה ר' חיים קנייבסקי שליט"א. האירוע נערך במבנה הישיבה שעדיין נמצא בתהליכי בניה והיה צורך להפוך אותו לאולם יוקרתי ומכובד עבור הדינר במטרה לגייס כסף ולסיים את הבנייה.

לצורך כך גייסו את שירותי המפיקים ישראליק נאבול ומני לרר מחברת צבעים הפקות על מנת לתת מענה מושלם לאירוע.

באירוע הופיע ילד הפלא נתנאל מנת שלאחר סרט מיוחד שהוקרן יצא מבית ארון הקודש בשיר מרגש בליווי מקהלת נרננה.

את האירוע הפיקה חברת צבעים הפקות

צילום: ישראל ברדוגו

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ישנו פרוייקט הרסני מבית "אחוות תורה" של דוד לייבל, שבימים אלו מתגבש, ושמו "אברטק". הצילו בני ברק בוערת הצילו הצילו הצילו בני ברק בוערת הצילו הצילו. זהו לא פרוייקט כמו שדוד לייבל מיתמם שהפרוייקטים שלו נועדו לדאוג ללימוד התורה בקרב העובדים לפרנסתם, אלא זה פרוייקט שנועד באופן ברור ומצוהר להוציא אברכים מהכוללים פשוטו כמשמעו. הפרוייקט הוא בצורה של "כולל" כביכול, עם 'סדרים' ולימודי מחשבים במקביל. סדר א' בבוקר, ובסדר ב' לומדים מחשבים... פותחים עבור זה בית-מדרש מיוחד, רכשו ספריה מלאה עבור כך (מעדות של בעל החנות ספרים שרכשו ממנו - הוא הראה לי את הקבלה ע"ש אברטק) יש ראש-כולל, זה מיועד דווקא לאברכים, הלימודים חינם, ועוד מקבלים על הכולל 1500 ש"ח. איום ונורא! אחרי תקופה קצרה של פרסום, שככל הנראה לא מספיק צבר תאוצה, פתאום מופיע אותו הפרוייקט בדיוק, בעלוני הפרסום, עם בסה"כ "שינוי השם" מ"אברטק" ל"הייטק" ו... עם אישור מהר' מנדל שפרן היינו הרב המתיר חפירת קברי ישראל בית שמש!!! איך יתכן? איך יתכן שפרוייקט להוצאת אברכים מתוך הכוללים בפיתוי ובמלכודת איומה של מעטפת אברכית כביכול, יקבל אישור מדיין רשמי ומוכר??? מי שבידו לפנות אל הר' שפרן ולטפל בעניין, נא לעשות זאת בהקדם!

  הצילו בני ברק בוערת הצילו הצילו |
  הגב
 2. לזכור: שכולנו בני אברהם יצחק ויעקב, על כולנו מוטלת החובה לכבד את שם השם ית' שמו, לעשות זאת כבנים ואחים, לעשות זאת בצורה ראויה ומכובדת. אנשים לעתים שוכחים שאיזהו מכובד המכבד את הבריות

  .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. --למי שלא הבין-- סופגנייה זה לא אנטיביוטיקה , לא צריך לקחת 1 בכל יום למשך 8 ימים...

  מרן יענקושי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב