מהפכת הטכנולוגיה הכשרה יוצאת לדרך: כל הפרטים על הסמארטפון הכשר בפרסום ראשון

הסמארטפונים יגיעו לשוק התקשורת החרדי? שלשה גופים חרדים ישיקו בשבוע הבא עבור צרכני התקשורת בציבור החרדי את הסמארטפון הכשר שיזכה לסינון מפני תכנים פוגעניים ואתרים לא רצויים.

 ל'קוקר', נודע, כי הספקים שיזכו להשיק את המכשירים, הן: אינטרנט רימון: איש העסקים – יהודה גבאי שעל פי גורמים בענף הוא עובד בשיתוף עם 'רמי לוי'. (דיבורים על חיבור בין השניים ) וחברת גל – עד – שאף היא נרתמה לשיווק המכשירים, וחברת 'נתיב'.

 הסמארטפונים ישווקו על ידי  אותם גופים: חלקם על ידי מכשירם חדשים, וחלקם: על ידי אפליקציה שתחובר למכשיר הקיים.

 בשבוע הבא, ככל הנראה יכריזו החברות באופן רשמי על השקת המכשיר החדש שייתן מענה עבור צרכני הסלולר החרדים, ובעיקר בעלי העסקים שנזקקים לשירותי הטכנולוגיה החדשים.

 במכשיר, יהיה ניתן לקבל הודעות, ויתכן שאף להקים קבוצות בוואצפ, והכל תחת עיניהם הפקוחות של  הרבנים שיפקחו על התכנים במכשירים שיושקו עבור קהל היעד החרדי.

 יצויין כי חברת נתיב בשלב ראשון תשווק את המכשיר ללא שיחות טלפון.

 יודגש, כי כל החברות הנ"ל  קיימו מרתון של מגעים עם ועדת התקשורת: של ועדת הרבנים לענייני תקשורת,  בד"ץ בית יוסף, ורבנים מקומיים על מנת לקבל את כשרותם, אולם בשלב זה הרבנים לא העניקו את הכשרות. הסיבה: בשל הפריצה הטמונה בפתיחת מכשירים מסוג זה עבור הצרכנים החרדים ואכמ"ל.

 מחברת גל – עד נמסר בתגובה: כי, "בשבוע הבא תתקיים אירוע השקת המכשירים החדשים.

  גורם בחברה מסר כי איש העסקים יהודה גבאי יפעל יחד עם רמי לוי לשיווק הסמארטפונים. חברת רימון תשווק טאבלטים גם למגזר הכללי וגם למגזר החרדי.

 בשבוע הבא כאמור, תתקיים הכרזת שיווק על חשיפת המוצר. גורם באחת החברות מציין כי בשלב  הראשון המכשירים ישווקו ללא הכשר.

ומי כבר הצטרף ליוזמה? אותו בכיר מספר לנו על חסידות  סערט ויז'ניץ שתשתף פעולה עם החברה. פניות נוספות הגיעו מצד ישיבות הסדר 'בני עקיבא'.

מ'נתיב' נמסר בתגובה: כי חברת נתיב שמחה להשיק עבור הציבור החרדי את המכשירים שיביאו למהפכה כוללת עבור המגזר הדתי והחרדי, בדור כזה עם כל כך הרבה ניסיונות אין לנו הרבה ברירות אלא להשתמש  במכשירים שהוכשרו עבור הציבור החרדי".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תיקון איש העסקים או העסקן המוכר יעקב גבאי שעומל על התוכנית הזאת רבות ישר כוח רבי יעקב

  ירושלמי |
  הגב
 2. בלי חותמת של גוף רציני אפס סיכויי הצלחה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. יש לי גלקסי 3 חשבתי לחסום אותו כי שמעתי שאפשר, אם יוצא המכשיר החדש אני מעדיף לקנות מכשיר מסודר כשרותי, אבל אם המשכיר יוצא ללא חתימה של הכשר אני כבר יחזור לגלקסי 3 ואנסה להכשיר לבד,

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. כבר שנים מקווים שכך יהיה….
  הלוואי שזה נכון!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. מדברים על זה כבר שנים, בנתיים הכל דיבורים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב