מה באופנה: שמלה של קיץ בלוק חורפי

חולצה או סריג מתחת לשמלה קייצית וקלילה, יכולה לשדרג את ההופעה לחורפית. מה שעושה הפשאניסטה ומעצבת האופנה הבריטית ויקטוריה בקאהם בהחלט יכולה להתאים גם לנו בחורף הישראלי. אופנה מעורבבת של חורף וקיץ יחד

מזג האוויר הקר באירופה לא פוסח גם עלינו, ולמרות הגשמים והרוחות בארץ ובעולם, גילינו לפתע שאפשר להוציא את שמלות הקיץ מהארון וללבוש אותן בחורף עם סריג קליל מתחת.

כשאנחנו רואות את ויקטוריה בקאהם עושה אופנה, והיא בדרך כלל אופנה עם סטייל, אנחנו אוהבות ללמוד אופנה ממנה ואפשר להעתיק ממעצבת אופנת על.

ויקטוריה בקאהם היא המעצבת הנודעת בסגנון המוקפד שלה ואת חיבתה למינימליזם. היא אייקון אופנה בריטי כבר שנים שאת קוד הלבוש שלה אנחנו בהחלט מתחזקות כבר כמה שנים. ויקטוריה מובילה את האופנה עם אורך מידי שנכנס חזק לרשתות האופנה ואנחנו אוהבות את הלוק הזה עם נעלי עקב. כנראה שלבריטים יש משהוא עם צניעות, מה שמתגלה לנו מידי יום שאופנה וסטייל צנוע הולכים יחד.

השבוע העלתה ויקטוריה בקאהם לרשת האינסטגרם את התמונה הזו כשהיא לבושה בשמלה צבעונית ואביבית עם שרוולים ארוכים, מה שנראה כשמלה קייצית הפך למראה חורפי, עם שילוב שלחולצת גולף סרוגה בצבע פוקסיה, נעל עקב צהובות, והראתה לנו לוק וסטייל מהו!

החורף הישראלי אכן לא כל כך קשה כמו האירופאי ולכן נוכל לאהוב את האופנה הזו ואפילו לאמץ אותה בימים חורפיים וקרירים.

ההמלצה הכללית היא לבחור בשמלה קלילה וצבעונית, ותחתיה ללבוש חולצה חלקה שתיתן לה את הכבוד והפוקוס הראויים.

מראות רחוב // צילום: אינסטגרם

 

זארה – אפשר גם מעיל מעל שמלה קייצית

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.