מה הולך בלשכת ליצמן? מעטפות עם כסף לטובת העישון(וידאו)

רעידת אדמה פוליטית? בערוץ 2 מבטיחים כי בשבוע תשודר סדרת כתבות שתסעיר את עולם התקשורת והציבור החרדי על הקומבינות והשטיקים במשרד הבריאות. צפו { תחקיר חדשות 2}

רעידת אדמה פוליטית? בערוץ 2 מבטיחים כי בשבוע תשודר סדרת כתבות שתסעיר את עולם התקשורת והציבור החרדי על הקומבינות והשטיקים במשרד הבריאות .

כתב חדשות 2 עמית סגל, צייץ בדף הטוויטר כי בשבוע הבא תשודר במהדורה המרכזית של חדשות 2 סדרת כתבות שתשפוך אור על הנעשה במשרד הבריאות תחת שרביטו של יעקב ליצמן.

"בשבוע הבא במרכז סדר היום: סיגרים וסיגריות", צייץ סגל,  התחקירן של חדשות 2 פרסם פורמו על הנעשה מאחורי הקלעים בלשכת ליצמן,  "כמה אנשים מתו בדור האחרון מעישון בגלל שלוביסטים הצליחו ״לרכך״ את הפקידים? וכמה פגישות עם שרים נקנות בכסף?" כתב ריבלין.

נתי טוקר מדה  מרקר צייץ בטויטר כי יש גם קשר לתקשורת. הכוכב של הסרטון הזה הוא יעקב רייניץ, עיתונאי חרדי ותיק המקורב לליצמן. היום הוא ב"המודיע" שבשליטת ליצמן".

 

מלשכת שר הבריאות יעקב ליצמן נמסר:  בימים הקרובים עומדת להתפרסם כתבת תחקיר נגד שר הבריאות יעקב ליצמן, בו נטען כביכול גורמים אינטרסנטיים וחברות מסחריות, בייחוד בתחום טבק וסיגריות, משפיעות על החלטות השר, וכאילו בכדי להתקבל לפגישה אצל השר נדרשים גופים שונים לשלם כסף.

 

ברור לגמרי שהדברים אינם נכונים. כל מי שמכיר את השר ליצמן מודע למדיניותו לפיה כל אדם וכן כל גוף או חברה שמבקשים להגיע לשר, דלתו פתוחה בפניו. אין כל צורך לשלם לאף אחד בכדי להיפגש עם שר הבריאות. כידוע, פרסם השר ליצמן בציבור את מספרי הטלפון בלשכתו ושל כל עוזריו, לטובת כל מי שזקוק לסיוע או מבקש להגיע אליו בכל דרך.

 

עובדת היות שר הבריאות מוערך ומקובל בכל חלקי העם, המעריכים פעילותו החשובה בקידום מערכת הבריאות ולטובת ציבור החולים בישראל, הינה לצנינים בעיני גורמים שונים, הפועלים להכפישו ולפגוע בשמו הטוב.

 

ברור שהדברים המתפרסמים אינם נכונים וכי שר הבריאות נחוש להמשיך בפעילותו המאומצת למען הבריאות של כולם, בשקיפות מלאה וללא משוא פנים, ללא הבדל דת, גזע, ומגזר.

מצלמות חדשות 2 נכנסו ללשכת ליצמן ותיעדו מה בדיוק הולך בלשכת ליצמן. צפו בפרומו

 

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לצמן יא זבל הלוואי שתרקב בכלא ותפגוש חבריך אלה שהיתרת להם קאנאביס וכל הזבל הזה
    יטפלו בך בהתאם

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב