"מה מפריע שהמפכ"ל רוקד עם ס"ת?" (וידאו)

סרטון שהועלה לרשת שבו נראה המפכ"ל אלשיך רוקד עם ספר תורה בבירקנאו שבאושוויץ מסעיר את הרשת, השמאל תקף, הפטריוטים לא שתקו. צפו {הפטריוטים זעמו}

האירוע התרחש ביום השואה האחרון במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו שבפולין. בשיאה של ההתרגשות, במקום המיוחד ביום שכזה, הונף ספר תורה והנוכחים – בהם מפכ"ל המשטרה – פצחו בריקוד נלהב ושירה קולנית.

צוות הפטריוטים לא שתקו על המתקפה משמאל נגד המפכ"ל: "בפיד של השבט הנאור, כל האנשים שמזדהים עם דברי יאיר גולן, התגובות היו בעיניי לא פחות ממזעזעות ואנטישמיות". אמר סג"ל.

הכל החל כשגולש בשם אסף בבו העלה את הסרטון שבו נראה המפכ"ל רוקד עם ספר תורה, אורי משגב, כתב "הארץ", כתב כי הוא "מחכה כבר 24 שעות לתגובת מפכ"ל משטרת ישראל רוני אלשיך בכבודו ובעצמו על הלינץ' האכזרי שביצעו אתמול לאור יום ולעין המצלמות שוטרים הסרים לפיקודו באזרח ערבי. מהסרטון המצורף אני מבין שהוא קצת עסוק בדברים יותר חשובים בימים אלו, אז אמתין בסבלנות עד שיתפנה".

אראל סג"ל והפטריוטים ובראשם החילונית השמאלנית ליאת רון וארי שמאי לא הצליחו להבין מה הפריע לכל כך הרבה אנשים לראות את מפכ"ל המשטרה רוקד עם ספר תורה.

צפו בזעם הפטריוטים (באדיבות ערוץ 20)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.