מה זה אינדיזיין?

אם אתם מחפשים תוכנת עימוד מספר אחת בשוק העיצוב גרפי אינדיזיין בהחל תתן לכם מענה הולם לכך, בלימודים מעצבים גרפיים או גרפיקאים אינדיזיין נלמדת בתור תוכנה לשילוב גרפיקה מתוכנות אחרות. שימושית מאוד בעולם הפקות ספרים וחוברות וידידותית מאוד למשתמשי תוכנת וורד. באמצעות התוכנה תוכלו להכין ספרים או לעצב עלונים לעולם הפרסום והשיווק, נוכל לראות שאינדיזיין אכן נותנת מענה גם לעולם ההייטק ביצירת חוברות אלקטרוניות לפתיחת דפי אינטרנט בממשק הWEB

תוכנה לעבודה מהירה בעיצוב ספרים וחוברות

אינדיזיין יכולה לפתוח מאות עמודים ולאכלס את כל התוכן של תוכנת וורד, אז למה בעצם לעבוד עם אינדיזיין עם תוכנת וורד או כל תוכנת מלל אחרת, התוכנה משתלבת נהדר עם תוכנות גרפיקה אחרות של חברת אדובי לכן אדובי החברה שמייצרת את כל התוכנות נותנת מענה גם לעבודה עם טקסטים רבים בגלל שתוכנת הפוטושופ או אילוסטרייטור לא יכולות להתמודד עם כמויות טקסט כאלה, במידה ואתם מעצבים גרפיקה אתם תתחילו לעבוד בפוטושופ לאחר מכן תמשיכו את העיבוד הגרפי בתוכנת אילוסטרייטור ומשם תמשיכו לעצב את הכריכה בתוכנת אינדיזיין. אופן הפעולה הוא ייבוא של מלל רב מתוכנת הוורד או כל תוכנת מלל אחרת והשתלה בתוכנת אינדיזיין תוך מתן פקודות ייבוא. התוכנה מבוקשת בחברות דפוס וזה העדפה היחידה מבתי דפוס רגע לפני הדפסת ספר או קטלוג.

שימוש בדפי אב מאסטרים וסגנונות עבודה במלל בצורה קלה ומהירה

אינדיזיין מאפשרת לכם לעצב פעם אחת עמוד מסוים ואת אותו העיצוב תוכלו להשליך לעמודים אחרים ולחסוך זמן אדיר בעיצוב חוזר של כל עמוד, לסגנון העבודה הזה קוראים עבודה במאסטרים, כולנו יודעים שספר בנוי מהמון עמודים שהעיצוב שלו חוזר כל הזמן במיוחד ספרי ילדים או ספר מתכונים לבישול,  קטלוגים ודוגמאות נוספות, החיסכון פה הוא בזמן אדיר, תוכלו להכין  את כל הגרפיקה בכל תוכנה אחרת או באינדיזיין ולהמשיך לעצב את הסגנון עבודה בעמודים שונים. אפשר לפתוח מספר מאסטרים במידה ויש מספר סגנונות שונים לעמודים. התוכנה מאוד דומה לעבודה כמו שתוכנת וורד עובדת. התוכנה מסוגלת לעבוד עם סטיילים אותו סגנון עבודה כמו המאסטר רק בצורה קצת שונה, תוכלו לעצב כותרת עם צבעים שונים ופונט מסוים לאחר מכן את סגנון העיצוב שקבעתם תוכלו להחיל את זה על מאות כותרות. וכל פעם שתרצו לשנות את סגנון הכותרת תוכלו לעשות את זה בקלי קלות עקב הקישור שיצרתם בין הסטייל לבין הכותרות. תוכנת אינדיזיין עושה נפלאות למעצבים גרפיים במיוחד בעבודה עם קבצים מרובים. תוכנה מאוד קלה ללמידה ועומדת בכל מטלה שקשורה ליותר מדף אחד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.