מה חושבים מקרובי הרב מאזוז על השלום?(הקלטה)

בעקבות הניסיונות להשכין שלום בין מפלגת יחד לש"ס – באמצעות הרב אלבז שהסכים לפנות את מקומו במועצת לכבוד הרב מאזוז במפלגת יחד שוללים את הפרסומים. האזינו . { { בעקבות המגעים }

 

בעקבות הניסיונות להשכין שלום בין מפלגת יחד לש"ס – באמצעות הרב אלבז שהסכים לפנות את מקומו במועצת לכבוד הרב מאזוז במפלגת יחד שוללים את הפרסומים.

למרות המאמצים, הרב אליהו עמאר, בנו של הראשל"צ הגאון שלמה משה עמאר, טען כי לאביו אין עניין להיכנס למועצת וכן דיבר על המגעים, "אין שום סיכומים כי מעולם לא היו דרישות, היו תקופות מאד מאד לא נעימות, אבל, גם בתקופות האלו, לא היו דרישות לאף צד, שברגע שהם ימולאו – המחלוקת תיעלם".

ששון טרבלסי, מקורבו של הרב מאזוז, לא נלהב מהדיווחים על השלום: "זה מעליב, לא המקום ב'מועצת' הוא נושא הויכוח. אם ראש הישיבה קם עשה צעד בתפיסה של מה שטוב לעם ישראל, בטח שלא המקום ב'מועצת.

 

האזינו – ששון טרבלסי, מקורבו של הרב מאזוז

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ששון טרבלסי, יותר מדאי דיברת שדלתו של ראש הישיבה פתוחה, אתה נשמע שאתה מתחנן לשס לבוא לעשות שלום. עשית טעות גדולה, היה עליך להדגיש את מה שאמרת בחצי משפט, שישנם נושאים עקרוניים, ולעת עתה כיון שלא מסכימים עליהם אנחנו ממשיכים בכל הכח. שכחת להזכיר שדרעי הוא שר הפלסטינים, שר המסתננים, שמאלן. חבל, אתה נשמע כמייחל לשלום עם שס. זה ינוצל לרעה. אתה לא יודע לדבר אל תתראיין.

    חסיד מרן |
    הגב