לא רוצים חרדים? אייכלר יוצא להתקפה (וידאו)

צפו: ח"כ הרב ישראל אייכלר על ראשי ערים שאינם רוצים חרדים: "יש להוקיע אותם בשמותיהם ולהילחם נגד הגזענות כלפי החרדים" { "להוקיע את הגזענות"}

שר האוצר משה כחלון חשף בכנסת את הסוד הגלוי והנורא של ראשי ערים הנלחמים נגד מגורי חרדים בעריהם. "ראשי הערים לא אוהבים שבונים שכונה עם אופי חרדי. אני לא יכול להבטיח בניית אלפי דירות, כשיש התנגדות של ראשי הערים. כידוע ראשי הערים מנעו בניה של דירות שלשה חדרים כי הם רצו "אוכלוסיות חזקות" שיכנסו אליהם. לכן זה חלק ממשבר הדיור".

ח"כ ישראל אייכלר הגיב בנאום חריף נגד ראשי הערים הללו. הוא פנה לשר האוצר במכתב גלוי לחשוף את שמות ראשי הערים המתנגדים למגורי חרדים. "אנחנו כבר חשים שנים רבות את מה שאמר כאן שר האוצר: ישנם ראשי ערים במדינת ישראל שאינם רוצים חרדים בעריהם. לכן הם בונים מגדלים גבוהים בתקווה ששומרי שבת לא יוכלו לרכוש דירה בשחקים. הם אוסרים תכנון דירות לא גדולות, כי הם רוצים אוכלוסיות חזקות. השאלה היא, מי זו האוכלוסייה החזקה שאותה הם כן רוצים? האם אלה אנשי שלטון שהצליחו להשתלב בקרב מיליון המשרות במגזר הציבורי? האם אלה אנשים שגובים מסים ואגרות מן המגזר הפרטי ומדלת העם, לממן מכספם משכורות של מאות אלפי עובדי ציבור, שחלקם לא עובדים אפילו מחצית מזמן העבודה?

 

לדברי אייכלר, "אני מאמין שרוב ראשי הערים אינם זוממים להדיר חרדים. לכן יש לפרסם את שמות ראשי הערים שלא רוצים את החרדים, כדי לא להוציא לעז על כלל ראשי הערים. אסור להשאיר בתפקידו אף ראש עיר בארץ-ישראל שזומם מזימות נגד מגורים של יהודים חרדים או של כל אוכלוסייה אחרת. הגיע הזמן לחשוף את קלונם של ראשי הערים האלה, כדי שהציבור היהודי והדמוקרטי ידע להוקיע אותם לעין השמש.

.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.